Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom, tegnap...

Holnapra nem várom, tegnap délutáni Gabriel teszt negatív? Ettől függetlenül még reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy meg kéne várni hogy késsen,de annyi kérdezőnél meg válaszolónál olvasom,hogy napokkal nem várt előtt teszteltek pozitívat.mikor teszteljek legközelebb ha holnap nem jön meg.biztosan tudom mikor voot ovum.
2018. jún. 13. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Mensi kimaradasa utan tesztelj. De amugy nem vagy terhes szerintem. Nekem a Gabriel mindig pontos.
2018. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom miért olyan nehéz felfogni, hogy MINDEN SZERVEZET más. Sőt, minden terhesség más! Neked lehet hogy nem 8. hanem 11. napon fejeződött be a beágyazódás, sőt, pl. 2 nappal később fogant mint Netes Gizinek, és esetleg mondjuk a hcg-d is lassabban növekszik.


Pelda: ha megfázol, és Netező Marika is, lehet hogy te csak köhögsz, de Marika lázas is lesz. Julcsa is megfázik. Neki az orra folyik, de nem köhög. Ilyet már biztosan láttál.

Érted már, mennyire különböznek az emberi szervezetek? No, a terhesség is pont ilyen. Nem egzakt. Miért? Mert az ember nem robot.

2018. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Reggeli vizeletből kell azt is megcsinálni.Szerintem ha nem jön meg a mensid pár nap múlva tesztelj úrja.De holnap ne lőj el egyet mert az is negatív lesz ha a mai az volt.2-3 nap alatt nő duplájára a hcg a szervezetbe.

Őszintén viszont én is azt gondolom, hogy nem vagy terhes.Halvány valami már lenne valószínűleg.

2018. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok. Én is azt mondtam, mint a többiek. Én miért vagyok lepontozva?
2018. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le.köszönöm a válaszokat.
2018. jún. 13. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!