Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap délutani Gabriel teszt...

Tegnap délutani Gabriel teszt negativ és ma reggelre pozitiv lett. IDőntuli pozitivnak hihetek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem igazán, újra kéne tesztelni reggeli első pisiből és időn belül nézni a tesztet.
2015. okt. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Csinálj egy másikat.. De ne másnap nézd meg az eredményt.

2015. okt. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad, csak jó tanács! Én is jártam sajnos így a Gabriel tesztel, pár óra múlva pozi lett vagy délutánra, vagy fél óra múlva, de csak áll pozitív volt, sajnos sokat romlott a Gabriel minősége, főleg most újabb a külseje is,meg általában rózsaszín az egész háttere nem tisztul ki rendesen,

Egy tapasztalt róka..

2015. okt. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igaz nem Gabriel, de nekem anno az x-epil időntúl lett pozi. Reggel csináltam, eltelt 10 perc semmi, otthagytam. Este ránéztem, halvány pozi. Na, azóta már 4 éves! :)

De azért nagyon még tényleg ne éld bele magad!

2015. okt. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat.Csütörtökön lesz a nemvart,addig ki kell birnom,mert csak stresszelem magam,kb 10 napja barnaztam elmentem tegnapelőtt a dokimhol,22mmes volt a nyalkahartya vastagsaga,és réteges felritkulást látott benne.Meg is fogadtam ,nem tesztelek,de tegnap a baratnőm unszolására megtettem sajna délutan.Ügyes leszek és kibirom,a doki azt mondta akárni történik akar megjön(akkor a mennyiseg és szine miatt)akás nem(akkor azért) azonnal hivjam,mert nem mer biztatni,ugyanis hivatalosan csak lombikkal lehet babank ....köszönöm a valaszokat
2015. okt. 6. 08:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem. Olvasd el a betegtájékoztatót, ott feketén-fehéren leírják, hogy 10-15 percen belül lehet leolvasni, utána kuka.


Ne tartogasd a tesztet, ha 15 percen belül nem pozitív, akkor dobd ki.

2015. okt. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Olvastam itt a gyk-n egy korábbi tesztelős kérdésnél, hogy a Gabriel pár órán belül álpozitívra vált, szinte mindig, szóval időn túl nem szabad megnézni. Én azon szerencsések közé tartozom, akiknek időn belül lett pozitív, nagyon korán, úgyhogy saját tapasztalatom nincs e téren. Másfajta teszttel én is jártam úgy, hogy pár óra múlva lett pozitív, és tényleg terhes voltam. Neked mindenképp érdemes lenne újratesztelned, ha nem jön meg, de addig ne éld bele magad.
2015. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm a valaszokat
2015. okt. 6. 10:16
 9/10 anonim ***** válasza:
No, lett baba? Ugyanígy jártam, mint Te.
2015. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett baba :(
2015. nov. 10. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!