Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16évesen korai lenne gyereket...

16évesen korai lenne gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 00:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Mivel mèg te is gyerek vagy, így korai lenne.
2018. jún. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Metionin ***** válasza:
89%

Hát nézzük, mi kell egy gyerek eltartásához?

- lakás (nem a szülőké)

- munkahely (legalább egy év a gyes miatt)

- szellemi önállóság

+ jól jön egy pár akinek szintén saját keresete van


16 évesen megvan ez? Mivel még iskolaköteles, nem hiszem. Innentől kezdve a kérdésre a válasz igen.

2018. jún. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Igen. De hogy is jött az ötlet? Nem tanultok?
2018. jún. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok tanköteles:)
2018. jún. 15. 01:20
 5/20 anonim válasza:
84%
Nagyon fiatal vagy tudom kb senki sem szeret iskolába járni de minimum érettségit muszáj lesz szerezned ha valamilyen jobb életszinvonalat akarsz sőt még az sem szokott elég lenni inkább ezen gondolkodj jelenleg ne a gyerekvállaláson 16 évesen...
2018. jún. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. jún. 15. 01:35
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
A helyzet az, hogy te megszülöd maximum, aztán rendszerint a nagymama a gyám, és ő dönti el, hogy vállalja-e. A kórházból nem viheted haza nélküle, sőt téged is ő visz haza, ő írja alá a zárójelentésed.
2018. jún. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Amikor szültem a szobatársam egy 16 éves anyuka volt. Nem tudom milyen volt az anyagi helyzete, de a babának mindene megvolt, gyönyörű dolgai, szépen ellátta a babát , az apuka is örült, imádták a picit, az egyetlen amiben kiütött az anyuka kora az az volt, ahogy a fájdalomhoz hozzáállt... Üvöltözött a szülőszobán, hogy császározzák meg, mert ő csak 16 éves, nem bírja.. Akkor káromkodott. Végül császár lett, az első felkelésnél zokogott, hogy ilyen fájdalom 16 évesen...ezt mindig hozzátette :) az oxitocin injekcióknál örjöngött, szóval nem volt ehyszerű mellette feküdnöm :D

Biztos vagyok benne, ha később szül érettebben viselkedik és ez az éretlen viselkedés kiüthet máshol is a gyereknevelés során!

2018. jún. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy korai, ugyan miert lenne az? Egyértelmű, hogy van megfelelő végzettséged, minimum két éves munkahelyi gyakorlatot, ergo kapod a gyedet, stabil párkapcsolatban élsz évék óta, saját lakásod vagy alberleted van, önállóan éltek a pároddal és van megfelelő anyagi tartalek is.

Ja nem. Akkor szerinted?

2018. jún. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

16évesen?? Gyereket?

Ohh hát megcsinálni és megszülni nem nagy cucc, arra még talán egy 16éves is képes. De eltartani, sajàt lakást fenntartanina arra biztosan nem képes önállóan egy 16éves. És amíg másokra vagy utalva nem kéne még több terhet róni azokra, akik téged segítenek.

2018. jún. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!