Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit szimbolizal a csillag...

Mit szimbolizal a csillag tetovalas? Szerintetek hogy nezne ki egy mellkason es benne vagy a nevem kezdobetoje, vagy keresztbe kiirni teljesen?! Korai 16evesen?

Figyelt kérdés
2015. szept. 14. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez olyan lenne, mint valami ócska börtöntetkó, nekem nem tetszene. Meg inkább nem mondom mi jutott eszembe, de remélem nem hat ágú csillagra gondoltál.

Én úgy gondolom, még bőven ráérsz, inkább érlelgesd magadban a gondolatot pár évig, hátha találsz egy olyan mintát, aminek számodra van jelentése. Ha ez egy hosszabb gondolkodás után is tetszik neked, akkor varrasd magadra. És ne mások véleménye befolyásoljon.

A csillagba amúgy sok dolgot belemagyaráznak, de az utóbbi időben inkább csak tucat divat tetkónak mondanám.

2015. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha már nagyon akarsz csillag tetoválást akkor a két valladra varrasd

és igen nagyon korai 16 évesen, valószínű, hogy majd megbánod...

én nekem már 3 éve tervben van két tetoválás, de még várok vele

2015. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)
2015. szept. 15. 06:51
 4/4 anonim ***** válasza:
hát azért nézz utána. különféle csillag motívumok léteznek. pl ha páwa vagy, akkor elég cinkesen mutatna rajtad egy pentagram vagy egy ún. punkcsillag :D a saját neved... meg hát. jó, te tudod. felőlem a homlokodra is kivarrathatod.
2015. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!