Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e teherbe esni 0, 08...

Lehet-e teherbe esni 0, 08 nm/mL AMH érték mellett? Mit lehet tenni a teherbeesés érdekében?

Figyelt kérdés
Párom 43 éves nő, én 36 éves férfi és gyermeket szeretnénk vállalni. Minden vérvizsgálati eredmény egyébként tökéletes páromnál. Mindketten egészséges életmódot folytatunk. Köszönünk minden választ, tapasztalatot, tanácsot!

2018. jún. 15. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem keressetek fel egy jó meddőségi orvost, mert ezen a fórumon nem fogtok értelmes választ kapni a problémára.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2018. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Maximum lombikkal, de úgy sincs több esély 1%-nál. Ez iszonyatosan alacsony érték. 1 alatt lombik jön szóba, 0,3-05 alatt már igazából az se. Az övé sajnos még ennyi sincs...

El kell menni egy meddőségi központba megkérdezni, de előfordulhat, hogy vállalni sem fogják így.

2018. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hajrá Mindenki!

0,04-es érték mellett párom két hónap alatt teherbe esett. 14 hetesek vagyunk és iszonyat boldogok!

2019. júl. 21. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2019. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0,03-as amhval éppen most vagyok terhességem 25. hetében, 7 hónap próbálkozás után. (Ami ugye benne van még az 1 évben, akárhonnan nézem.) Önmagában szerintem ez az érték nem jelenti, hogy valaki meddő.:)
2021. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!