Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS mellett terhesség szokatl...

PCOS mellett terhesség szokatlan vérzéssel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


IR és PCOS betegségem van, aminek hatására nehezen megy a teherbeesés, és a havim is változatos időben jön meg, ráadásul 2 hétig szoktam vérezni.

Legutóbb 1 hetet késett, nagyon intenzív volt, nem volt alvadékos, ellenben 6 nap után elmúlt.

Ez esetleg utalhat terhességre?


Már több mint 1 éve 2 hétig tartó havim van, és ilyen még sosem volt. Tesztet korábban rengeteget töltöttem ki, persze mind negatív volt.


Orvoshoz 1 hónap múltva tudok csak menni, akkorra kaptam időpontot.


Köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 26. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
“Tesztet korábban rengeteget töltöttem ki, persze mind negatív volt. “ Lehet nem is terhességi tesztet csináltál, mert azt nem kitölteni kell, hanem lepisilni.... ilyen erős vérzés nagyon ritkán van terhesség alatt, pláne, hogy “kitöltött” teszted is negatív.... inkább a 2 hetes vérzésed az, ami nem normális. Lehet az IR-d/PCOS-ed most még erősebben befolyásolja a ciklusodat.
2018. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is IR-es és PCOS vagyok de nekem sosem voltak ilyen hosszú vérzéseim. 6 nap max. Szerintem itt valami màs lesz a gond. 2 gyermekem van, de egyik terhességem alatt sem véreztem, barnàztam. Szerintem mindenképp menj dokihoz minél előbb, a 14 napos menstruàció nem gyerekjàték.
2018. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első,

igen most láttam, hogy rossz kifejezést használtam.

Második,

Már beszéltem az orvosommal, de azt mondta bem tud vele mit kezdeni. Csak fogamzásgátlót tud felírni, ami viszont csak elfedné a problémát, és megvonásos vérzést okozna. Viszont pont fogamzásgátló szedése után alakult ki nálam ez a probléma 2 év szedés után, így soha többet nem is akarok szedni.

2018. márc. 26. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Endokrinológushoz menj el akkor. A hormondolgokkal amúgy is ők foglalkoznak.
2018. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mozgàs és 160 gramm szénhidràt diéta! neten sok infót talàlsz ezzel kapsolatban. Ez is sokat segít.Nekem ezzel rendeződött a ciklusom és nem kellett gyógyszer. Lett peteérésem is. És màr két kisfiú anyukàja vagyok. Kitartást kívànok. És nehogy elkezdj fogigátlót szedni. Endokrinológus! De ha elkezded a diétàt és mozgàst már azzal is sokat segítesz magadon. Tapasztalat.
2018. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!