Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step 10mIU érzékenységű...

One step 10mIU érzékenységű terhességi teszt nektek nem várt előtt mutatott egyértelműen két csíkot?

Figyelt kérdés
Holnapra, legkésőbb holnap utánra nagyon nem várom, de ma ez az elvileg érzékeny teszt nem mutatott rózsaszínűt, csak a csík helye rajzolódott ki... :( Van olyan esetleg, akinek így még pozitív lett nem várt után?

2018. jún. 15. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 10-es kozben meg mar reg a 25osok is mutattak halvanyan azon meg semmi nem volt.
2018. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mind 3x 9dpon halványan 12dpon mar szep pozi vilt
2018. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, én is ezt használtam, de szar ez a teszt. Kimutatta 4 nappal a nemvárt előtt, de vettem egy predictort, azon tök egyértelmű volt a csík, ezen meg nem tudtam 100%-ra eldönteni, hogy csíkot látok, vagy csak a helyét. Nem 10-es ez a teszt, csak papíron, az tuti.
2018. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd lehet egyszer sikerül...
2018. jún. 15. 15:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne vesd el meg! Vegyel egy rendes tesztet mert ez egy kaki
2018. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van. Ez a teszt tényleg gagyi, már a nem várt után vagyok, a rendes boltban vásárolt teszt egyértelműen mutatja, az a vacak meg még most is olyan halvány, hogy a férjem nem is mer örülni neki. :/


Persze továbbra is aggódunk, de azért örülünk, hogy összejött.

2018. jún. 18. 09:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok :)

Nem lesz gond, nekem is a sima x-epil már tök erős volt, ez még mindig halvány... 10. hétben vagyok azóta, 7 hetesen ott volt az embrió szabályos szívműködéssel. Mellesleg ennek a márkának az ovutesztje is ilyen szar, sosem volt egyforma erős a két csík, erősebb a tesztcsík meg pláne nem. Így ugye elvileg nem is volt ovu, mert a minimum egyforma erősségű számít csak. Érdekes módon valahogyan mégis terhes lettem...

2018. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nàllam sem volt az ovutesztje soha sem egyforma erőssègű ès igy is sikerült teherbe esnem. A tesztcsìk nemvàrt előtt màr mutatta nagyon halvànyan hogy terhes vagyok miközben a Clearblue erőssen pozitìv lett. Kìvàncsisàgbòl csinàltam 8 hetesen mèg egy One step tesztet ès ugyan olyan halvàny lett mint nemvàrt előtt. Szòval szàmomra is megbìzhatatlan teszt ne aggòdj ès gratulàlok a babahoz. 20heteske 😊
2018. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!