Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs teszt egyértelműe...

Az ovulációs teszt egyértelműen negatív terhességben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy ha az egyik úgy negatív, hogy halvány a 2. csík az ovu teszten, másnap meg már egyértelműen csak egy csík van. Ha egymás mellé teszek három tesztet három , egymást követő napon, lehet következtetni? Azért kérdem, mert előző hónapban két pozitív ovu tesztem volt, most meg három negatív.
2018. jan. 12. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ovu teszten , mindig van màsodik csik.Ha ugyanolyan erős mint a kontrol csik, akkor pozitiv.
2018. jan. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy, akkor nincs ovulációd. Nem értem a kérdést!

Miért akarsz ovulációs tesztet végezni, ha már terhes vagy?

2018. jan. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves második, még nem tudom, hogy terhes vagyok -e. A hónap végén derül csak ki, most vagyok a ciklus felénél.

Van második csík, de az első teszten nagyon halvány, a másodikon teszten szinte nem is látszik.

2018. jan. 13. 07:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha most a napokban kell lennie a peteérésednek,akkor 2 hete menstruáltál,nem?

Akkor mikor estél volna teherbe?

2018. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kislányommal negatív ovuteszt mellett lettem terhes. Ezért próbáltam ki most két féle érzékenységű ovutesztet.
2018. jan. 13. 09:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Végig negatív ovustesztek mellett, ma pozitívat teszteltem HCG-ra!!!!!! Kismama vagyok!!!!
2018. jan. 26. 06:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! 2. voltam.
2018. jan. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!