Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyászhoz készülök, mert...

Nőgyógyászhoz készülök, mert két éve nem sikerül teherbe esnem. Mik az első vizsgálatok, mire számíthatok? Van már egy gyerekem. Használtam LH tesztet, egyértelmű pozitív eredményeim voltak, baba mégsem lett.

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is itt tartok , nekem is van már gyermekem , de most nem tudok teherbe esni, nekem is pozitivak az LH tesztjeim. Várom veled eggyütt a válaszokat !
2008. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak én vagyok ilyen szerencsétlen...Nekem is van egy 7 éves gyerkőcöm,de a tesó nem akar jönni. Lh tesztem nekem is pozi. Sok sikert Nektek!! :)
2008. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is pozitív volt az LH teszt, de az orvos megállapította, hogy kevés a progeszteronom. Tehát lehet, hogy ez a baj.

Nekem, igaz még nincs gyermekem, először megvizsgált, rákszűrés, UH, és elküldött vérvételre. A ciklus meghatározott napjain kell menni, az elején meg a végén. Van, aki a közepén is, de én csak kétszer mentem.

Ha megvan a hormonlelet, irány vissza az orvos.

Érdemes elmenni, én teherbe estem 4 hónappal azután, hogy először felkerestem az orvosom sikertelenség miatt :)

2008. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!