Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tehetetek, hogy sikerüljön...

Mit tehetetek, hogy sikerüljön teherbeesnem?

Figyelt kérdés

39 éves vagyok,van már 3 gyermekem,sőt áprilisba nagymama is lettem.A házasságom válással végződött.Jelenlegi párommal 3 éve vagyunk együtt,ő 38 éves.A 2 kiskorú gyermekem is közösen neveljük.A helyzet az,hogy neki nincs sajátja és szeretne.Tavaj terhes voltam,de mivel még egyikünknek se volt biztos munkahelye(határozott idejű szerződésünk volt),úgy döntöttünk nem merjük még bevállalni.Mostanra új szerződéssel dolgozunk,úgy mond biztos helyünk van,szeretnénk egy közös babát.Sajnos ez idáig nem jött össze,pedig odafigyelek arra mikor van peteérésem!Valaki tudna esetleg valami tanácsot adni mivel nővelhetnénk a terhebeesés eséjét?

Negatív kommemtelők kíméljenek...



2018. jún. 17. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Szexszel próbálkoztatok már?
2018. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem vállalnék babát unoka mellett persze te döntésed.
2018. jún. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Én is ilyen idősen szültem a kor nem probléma. Hány éves a lányod, hogy már unokád van? :)
2018. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Ki fogja majd felnevelni? Főként, ha nem lesz egészséges?

De honnan tudod, hogy a "biztos" helyetek 18-20 év múlva is meg lesz? A gyereket akkor is el kell majd tartani.

2018. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

39 évesen tudom,hogy szexelni is kell,köszi a választ!

A lányom 21 éves és gyógyszer mellett lett a baba.

A tény,hogy nagymama vagyok sokaknak furcsa,hogy így szeretnék sajátot.

Arra,hogy mi lesz 18-20 év múlva,nincs garancia, ennyi erővel senki ne vállaljon gyereket.Egészséges vagyok nem hiszem,hogy beteg gyereket szülnék,vagy elpatkolnék 10 év múlva.

2018. jún. 17. 16:17
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm 39 éves, most terhes. Mire megszületik a babája 40 lesz. Első lesz neki. Nagyon fatalos, energikus, csinos, mindenki velem egykori 30as anyukànak gondolja. Azonnal teherbe esett, a terhessége problémamentes. Egyertelmű volt, hogy a kora ellenére gyermeket akar, mert végre megtalálta az igazit.

Én 30 vagyok, 2 és fél éve szeretnénk babát, és sehol nem tartunk, rengeteg vizsgálatunk volt, várjuk a lombikot.....

Ha jön a baba, akkor vållaljátok és neveljétek szeretetben, a többi nem számít!

2018. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

FOLSAV!!


gyógyszertárban kikéred,naponta szedd. :)


Megjegyzem, bátyám,sógornőm idén töltik a 44-et, és 4 hónapos az ELSŐ gyermekük.

Ezt azoknak üzenem,akik feszegetik a "mi lesz 20 év múlva" témát.


Az idő relatív. Nem tudhatjuk azt sem,mi lesz akárcsak félév múlva.

2018. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Méhpempőt mindenképp ajánlom (nem csak teherbeeséshez). Esetleg megtermékenyítést elősegítő sikosítót. (Müllerben olyan 6000ft körül van) illetve vitamin és folsav.

Szerintem manapság egyáltalán nem számít extrának 40évesen szülni, nem értem miért akad fent rajta mindenki.

2018. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És a lányodnak tabletta mellett hogy sikerült? Mi volt a probléma?
2018. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szedd az Elevit1-et, Brendon boltban láttam eddig a legolcsóbbat. Nekünk bevállt továbbá Gyuri bácsi Babaváró teacsomagja, de az ára kicsit borsos (12 ezer Ft).
2018. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!