Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Januárban méhen kivüli terhess...

Januárban méhen kivüli terhességet állapitottak meg.8 hetes volt már a terhességem. Azóta nem sikerült még újra teherbeesnem. Kinek mikor jött össze a baba akinek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Minden játékszabályt betartottunk amit az orvos mondott. Mindent úgy szedtem szedem...de semmi....teljesen el vagyok keseredve. Arra a babára is 3 évet vártunk es ez lett a vége....😣😣😣
2017. okt. 20. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem.ilyen elozmenyekkel ideje lassan ujra megnezetni hormonokat pl. Azok zavarodhatnak a méhenkívülitől stb.

De ne nődokival nézesd ,hanem endokrinológussal.

Az a baba mert jott olyan soká? Mi volt a gond?

2017. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Paromnal vannak gondok. Nem veszelyes de nem tul jok a spermak....
2017. okt. 20. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem februárban műtöttek méhenkívűli miatt,egyik petevezetőt ki is vették.Mi is kivartuk a 3 hónapot ahogy mondták.Nekünk sem jött azóta még a baba sajnos.Meg hát ugye meg is feleződött,csak két havonta van rá esély.Engem is èrdekelne kinek,mennyi idő alatt sikerűlt.
2017. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!