Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Aprilisban volt egy vetelesem. Majus vegen egyutt voltunk gumi nelkul, nem ment el bennem, de ra 2 hettel kb mint az elozo terhessegemnel elkezdtem puffadni, sokat bufizek, sok savam van, es sokszor van hasmenesem. Nem csinaltam meg tesztet, mert varom a mensimet, azota az aktus ota mult het elotti hetvegen is egyutt voltunk de az lehetetlenseg hogy abbol legyen mert meg nincs 2 hete. A masik viszont mar 3 es fel hete, viszont a mensim honap vegen fog megjonni, az elozo mensim pont mielott lefekudtunk akkor mult el. Utoljara mikor egyutt voltunk ra 2 nappal volt ovum.
2018. jún. 19. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2018. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi olyan erthetetlen ezen?
2018. jún. 19. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Várd ki a menzeszed szerintem.

Előfordulhat, hogy vannak nálad ezek a tünetek, viszont nagyon rákattansz hogy terhes lehetsz mert valami oknál fogva megragadt a fejedben, miközben lehet nem is vagy az csak beképzeled. Velem is volt ilyen nem egyszer

Lényeg:várd ki türelmesen a menzeszed

2018. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mért kell túl bonyolítani. Várd ki a menzeszt, úgy, ahogy a többiek is írták.
2018. jún. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!