Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes, ha Escapelle...

Nicole39 kérdése:

Lehetek-e terhes, ha Escapelle után, a ciklusom 26. napján reggeli vizeletmintából nagyon halovány csíkot láttam, de már egy óra elteltével?

Figyelt kérdés
Az escapellét csak 46 óra múlva vettem be sajnos. A "baleset" utáni 15. napon egyértelműen negatív lett a teszt. De most 19 nap elteltével, azt hittem rosszul látok!
2018. máj. 10. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt tájékoztatójában le van írva, hogy max 3-10 perccel az elkészülte után kell figyelembe venni a csíkokat. Ha te 1 órával később láttál rajta csíkot, azt már nem kell figyelembe venni.
2018. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Asszonypajtinak üzenném, hogy ezt én is olvastam, csak már napok-hetek óta annyira pánikban vagyok, hogy amíg nem lesz meg a hüvelyi UH, vagy egy nőgyógyászati vizsg., addig még a végén a "dilidokinál" fogok kikötni...
2018. máj. 10. 23:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félsz, csinálj holnap egy újabb tesztet. Olvasd el a tájékoztatóját, benne kell lennie, hogy hány perc múlva mutat jó eredményt. Akkor csekkold le, utána pedig dobd kukába, és ne nézz rá. Később a száradási csík is mutathat hamis pozitívat.

Az esemény utáni tabletta összezavarhatja a ciklust, így akkor se aggódj, ha nem jön meg időben a menstruációd. Szerintem nincs okod az aggodalomra. De nyilván az UH a legbiztosabb, meg a doki véleménye.

2018. máj. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Várnék még pár napot a következő tesztig.


(Én 30 óra utàn vettem be anno, nemsokára ébresztem és viszem oviba...)

2018. máj. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen teszt volt egyebkent?
2018. máj. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Együttlét után minimum kell 14 nap, hogy mutasson a teszt. Egy óra után nem érvényes a teszt. Csinálj reggeli vizeletből holnap is, ha ma nem csináltál.
2018. máj. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ma reggeli első vizelettel a "Gabriel" korai teszt negatív lett! A patikai szakasszisztens is azt mondta, hogy 10 perc elteltével már nem kiértékelhető a teszt.

Viszont még mindig van barnásvörös vérezgetés, emellett fejfájás, deréktáji fájdalom és a mellfeszülés.

2018. máj. 11. 17:20
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma akartam elmenni nőgyógyászhoz. De szerencsére nem kellett, mivel tegnapelőtt abbamaradt a "barnázás". És ma a ciklusom 30. napján megjött. Hála az égnek!

Saját káromon tanultam meg, hogy nem kell idő előtt, ész nélkül terhességi teszteket vásárolgatni, és kb. 10. perc után hamis eredményt mutathatnak!

Mindenkinek köszönöm, aki válaszolt eddig!

2018. máj. 14. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!