Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy nőnek napok óta hánying...

Ha egy nőnek napok óta hányingere van és ég a gyomra (pedig nincs gyomorrontása) és máskor nem szokott ilyen lenni, akkor lehet terhes?

Figyelt kérdés
Csak egy alkalommal voltak együtt ebben a hónapban. Azon a héten egyik nap elfelejtette bevenni a fog.gátló tablettáját, de másnap pótolta, mivel a használati utasítás azt írja, hogy amint tudja, vegye be a kimaradt tablettát.

2018. jún. 20. 07:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Olyan fog.gátlót szed, amitől nem jön meg neki a havi vérzése és így nem tudjuk, h késik-e...
2018. jún. 20. 07:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csinal egy tesztet es meg tudja...

Amugy a hanyinger+gyomoreges nem csak gyomorrontasra utalhat hanem valami virusos gyomor betegsegre is.

2018. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tünetek vannak a terhességtől, akkor a teszt is kimutatja. Amúgy milyen márkájú tabletta az, ami mellett nincs megvonásos vérzés? Nem hallottam még ilyet, csak kíváncsiságból kérdezem.
2018. jún. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 ha nem szeded be az üres tabikat, hanem egyből a köv levelet kezded szedni, kimarad a menzesz
2018. jún. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #4-es, az világos, több, mint 10 év tapasztalatom van gyógyszerszedéssel, viszont az nem az "üzemszerű" szedés, azt meg lehet csinálni egyszer-egyszer, de folyamatosan nem. Ezért kérdeztem, hogy van-e olyan új tabletta, amit normálisan így kell szedni, mert nekem furcsa.
2018. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 tudom, hogy nem így kéne szedni, de sokan így szedik, mert nem akarnak menstruálni
2018. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Seasonique a neve. Évente 4 alkalommal van csak vérzés ezzel a gyógyszerrel.
2018. jún. 20. 09:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy hányingere van és ég a gyomra azt is jelezheti, hogy sok a sava..fűszeres ételektől,édestől,tejfölöstől kinek mitől lehet ...ebből nem lehet arra következtetni, hogy az illető terhes.

Ha bizonytalanok vagytok vegyetek egy tesztet.Ha terhes hányingerről van szó akkor már tuti pozitív lesz.

2018. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, ezért kérdeztem, nekem ez teljesen új, hogy ilyen gyógyszer is van! :) De szerintem nagyon kicsi az esély, hogy egy kimaradt tabletta + egy darab aktusból terhes legyen.
2018. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!