Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sperma vizsgalathoz vinnék...

Sperma vizsgalathoz vinnék otthonról mintát viszont csak 1 és fél óra mulva tudom leadni, ígyis életképesek, vizsgálhatók lesznek?

Figyelt kérdés
Esetleg ennyi idő elteltével lehet az összes életképtelen lett?
2018. jún. 20. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mód ott mintát adni? Az lenne a legpontosabb eredmény. Tudom, hogy kényelmetlen, de fontos, hogy valós legyen az eredmény. Amúgy úgy tudom, hogy ha viszed (nálunk a klinikán erre nincs mód, ott kell produkálni), akkor 2 órád van beérni és testhőmérsékleten kell tartani.


Mit mondtak a szállításról ott, ahova vinnétek?

2018. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak rendesen le kell adni,pont úgy mintha ott produkaltam volna. Remélem ígyis jo lesz még
2018. jún. 20. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nem lesz mind életképtelen, de nem mindent tudnak vizsgálni így.

Férjemnél nézték az elfolyósodás idejét is..ami kb 30 perc után következik be normál esetben


A linken 1 órát írnak max.. Van ahol 1,5-et.. Nem szabad túl melegnek és hidegnek sem lennie.. Ezt mindenhol írják.


Mi a gond azzal, hogy ott kell produkálni? Mármint ilyen tavolság estén szerintem megfontolandó, hiszen felesleges végigmenni egy ilyen procedúrán, ha nem releváns eredményt kapsz.

2018. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 40 perc alatt be kellett érni a mintával a dokihoz.
2018. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A hőmérséklettel nem volt gond,egyedul csak az idő végett aggódok így utólag
2018. jún. 20. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben a kánikulában ha csak egy percre a napin vokt a tégely....
2018. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 1,5 órán belül kellett oda érni. És zsebben kellett tartani.jobb lett az eredmény mint ami előtte ott volt.
2018. jún. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!