Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kell előzetes időpontfoglalás...

Kell előzetes időpontfoglalás a Szent Istvánba vércukor és pajzsmirigyműködés vizsgálathoz?

Figyelt kérdés
A vadiúj nőgyógyászom írt beutalót, a ciklus 2-5. napján kell menni, de nem találom, hogy be kell-e jelentkezni, és ha igen, hol?
2015. júl. 12. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi de off: miért akkor kell menned? Csak mert én is most végeztettem el ezeket, de csak önszorgalomból mielőtt élesbe próbálkozunk a tesóval.
2015. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ezt mondta. Két vetélésem volt tavaly, és UH-gal nem talált semmi bajt, most erre gondolt.

Bár csak szerdán tudnék menni. De neked be kellett jelentkezni? Mennyi időt vesz igénybe a dolog? Hányra mentél?

2015. júl. 12. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!