Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ebben a...

Lehetséges, hogy ebben a ciklusban előbb lesz ovulációm ha az előző ciklusban elmaradt?

Figyelt kérdés
Elöző ciklusom hosszú volt, mivel nem volt ovulációm. 30 nap helyett, 40 napos. Voltam a 12.napon uh-n és akkor volt a bal oldalon egy 16 mm-es tüsző. Akkor mondta is a doki, hogy ebből már valószínű nem lesz ovuláció, mert ez kevés. Most vagyok a ciklus 4.napján és szurkálásokat érzek a bal oldalon mint ovu előtti napokon. Lehet, hogy elöbb lesz ovum? Ilyenkor tovább nő az a 16 mm-es tüsző és az reped meg vagy az elhalt és új nő most? Következő hónaptól clostit kell szednem ha nem sikerül most se.

2018. jún. 21. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék ovu tesztet, az elég biztosra megnondja az ovu napját.
2018. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a 16 mmes tuszod tovabb nott volna, akkor az mostanra cisztava dagad.

Az azlagos tuszo 19-21 mm korul reped meg. Nem ertem a nodokid szerint a 16 mm-es miert ne repedhetett volna meg. A ciklis kozepen napi 1-2 mmt no egy tuszo azaz a 16 mm-es (12. nap) az a 16. napon 20-21 mm es repedhetett es ahhoz 14 napot kell hozzaadni (es kesz is a 30 napos ciklus) es olyankor jon meg a menstruacio. Persze ez eltolodhat. Es feltetelezem a nogyohyaszod jobban ert hozza, mint en :-).

Ha kimaradt az elozo honap, akkor a mostaniban lehet hamarabb, de lehet kesobb is. Viszont a 4. nap nagyon nem valoszinu.

Ennekellenere, ahogy az 1. valaszolo irta otthorna ovulacios tesztet szerezz es 10-12 orankent merj a ciklus 10. napjatol es akkor te is lathatod mikor varhato es volt-e tuszorepedesed.

Ettol fuggetlenul ketto petefeszkunk van es kiszamithatatlan biologia, valaki menszesz alatt esik teherbe ami azt jelenti, hogy hiaba verzik kozben csak van peteerese. Igy akar neked is lehet 4. napon. De ezt is csak ultrahanggal vagy ovuteszttel tudnad igazolni.

2018. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!