Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lesz még ovulációm a ciklusban...

Lesz még ovulációm a ciklusban, vagy ne is számítsak rá?

Figyelt kérdés

Mérem a hőmet reggelente(szabályosan) a20.ciklusnapon vagyok.A 12. tol a 17.cn-ig ovu tesztet is csináltam,szépen rajzolódtak ki napról napra a csíkok egyre vastagabban,végül a 15. napon majdnem pozitívnak ítéltem,azután kezdett halványulni, és teljesen megszűnt a 2.vonal..De pozitív nem lett.A méhszájam se nyílt ki(puha volt és fent volt),és páfrányos se lett a mikroszkópom..A szokásos tojásfehérje se jelent meg.Viszont éreztem hogy szurkál a petefészkem.

Pont 2 hónapja stabilizálódott a ciklusom( márciusban elvetéltem),és múlthónapban is tutira volt ovulációm csak akkor nem sikerült próbálkozni.Szedek barátcserjét homeopátiás bogyóban, szerintem az segített.A nőgyógyász azt mondta meg augusztusban hogy PCOS gyanús vagyok(egy darab cisztát nem látott az uh-n)..Azóta sikerült leadnom 6 kg-t..Nem értem mi a baj..Próbálok nem rá stresszel-ni a dologra,csak zavar hogy a hőmérsékletem nem ugrik fel..Eddig így alakult: [link]


2011. okt. 13. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
bizony ez erősen PCOS görbe! Kezelni kell merckforminnal. önmagában a fogyás nem segít, kell a gyógyszer is, peteérésed sincs sajna:( de erre meg van gyógyszer clostilbegyt! Nálam is ez volt, ma reggelre pozitívat teszteltem:)
2011. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha eddig nem is voltam elkeseredve annyira,most mar el vagyok!:( Nemtudok ilyen gyogyszerekhez sem jutni mert Skociaban elek..:( De azert koszonom a valaszt!Azert kicsit remenykedek benne hogy megjon kovetkezo heten,es utana lesz ovum..:(
2011. okt. 13. 22:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Kulonben gratulalok a pozitiv teszthez!:)
2011. okt. 13. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy megvolt az ovulációd a 21-2 ciklusnap között, de ezt holnap vagy holnapután lehet biztosra megmondani, attól függően, hogy hogy alakul tovább.
2011. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocs, 21-22
2011. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most behúzta..nem tudom hogy volt e ténylegesen..De kicsit könnyebb szívvel vagyok most mar..:)
2011. okt. 16. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!