Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, terhes lehetek-e?

Prémvirág kérdése:

Szerintetek, terhes lehetek-e?

Figyelt kérdés
Ma van a 12. Napja, hogy nem jön meg a menzeszem, tesztet csináltam többet is mind negatív lett ! Tegnap voltam nőgyógyásznál csinált uht majd azt mondta a méhem meg van nagyobbodva ez utalhat korai terhességre is. Tegnap volt vérvétel a HCG miatt de eredmény csak hétfőn lesz ! Tanácstalan vagyok..

2018. jún. 23. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Mi innen nem tudjuk megmondani.Az orvos megnagyobbodott méhet állapított meg.Nekem akkor volt megnagyobbodva mikor terhes voltam.DE a hcg szinted hétfőn mindent el fog árulni addig sajnos csak azt teheted, hogy vársz türelemmel.Ha szeretnétek babát akkor szurkolok ,hogy ott legyen és rendben legyetek.
2018. jún. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
12 nap késésnél, több negatív teszttel én nem reménykednék.
2018. jún. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A párommal nem védekezünk, tudatosan nem csinálunk babát de úgy vagyunk vele ha jönni akar had jöjjön :) akadálya nincsen. Csak nőként nyilván reménykedem, hogy hátha baba van :)
2018. jún. 23. 07:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg még vasárnap csinálj egy tesztet. Úgy már nem kell reménykedni a vérvétel eredményében...


Sajnálom de 12 nap késés és még mindig negatív.. én nem hiszem, hogy ott baba van. Sajnálom!

2018. jún. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

"párommal nem védekezünk, tudatosan nem csinálunk babát de úgy vagyunk vele ha jönni akar had jöjjön"


A nem védekezés, az tudatos gyerek csinálás. Vagy szerinted ha ez nem az, akkor mi a tudatos? :)

2018. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12 nap is eltelt es meg mindig negativat tesztelsz, nem hangzik tul jol. Nem hinnem sok esely van a babara. Nekem a nemvart napjan negativ volt de ra 3 napra mar halvany pozitiv.

Szurkolok neked kerdezo! Hetfon majd ird meg mi lett az eredmeny.

2018. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy miért vagy tanácstalan,hiszen írod,hogy hétfőn derül ki egész pontosan,hogy terhes vagy-e.

Ha hétfőn azt mondja a doki,hogy bocs ,de nem tudja megmondani hogy igen vagy nem,na,akkor jogosan leszel tanácstalan.

2018. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, terhes vagy, vagy nem?
2018. aug. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bírom amikor valaki kétségbe esetten tanácsot akar, utána pedig nem képes megírni hogy mi lett végül...
2018. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!