Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet esély a terhességre?

Lehet esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Üdvözlet minden kedves válaszolónak! :)


Már több, mint fél éve nem szedek fogamzásgátlót, és nem is védekezünk a párommal. Nincs konkrétan tervben a baba, de nem bánnánk, ha jönne.

A kérdésem az lenne, hogy lehetek e terhes, ha a következőket tapasztalom: 2 nap múlva kéne elkezdődnie a következő ciklusomnak, egy hete elkezdtem érezni a szokásos mellfeszülést, hasgörcsöket, amelyek minden menstruáció előtt jelentkezni szoktak. Mindezek mellett elképesztően fáradt vagyok, napi 20 órát is tudnék aludni. Érzek egy kis hányingert, de nem mondanám, hogy rohannom kell a mosdóba miatta.

2-4 nap múlva szeretnék csinálni tesztet, de kíváncsi lennék, vajon lehet e esély rá. :)


Nagyon szépen köszönök minden választ!



2018. jún. 24. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészségesek vagytok, és a megfelelő időben voltatok együtt, akkor úgy 20-25% esély van rá, hogy összejött.
2018. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Esély az mindig van a terhességre,ha védekezés nélkül szexelsz.
2018. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

15:53


Lehet, hogy bután tettem fel a kérdést. Pontosabb lett volna azt írni, hogy vajon mekkora rá az esély.


Mivel a teszt még nem mutatná ki, én pedig alig bírok várni kíváncsi lennék ki mit gondol. :)

2018. jún. 24. 16:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészségesek vagytok, az esély egyre nagyobb. De minél jobban beleéled magad, annál rosszabbul fog esni, ha még mégsem jött össze. Türelem...(De azért nagy az esélye.)
2018. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

16:15


Köszönöm a választ! Próbálom nem beleélni magam, de azért reménykedek. :)

2018. jún. 24. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Beállt a ciklusod a tabletta abbahagyása után?Biztos,hogy van peteérésed is?
2018. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Általában 31 naposak a ciklusaim, a menstruáció pedig 5 napig szokott tartani. Két hónapja egy kimaradt, akkor azt hittem összejött, de aztán teljes pontossággal, mikor a következőnek kellett volna megint megjött és azóta ismét normális.
2018. jún. 24. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok? Már semmivel sem védekeztek?
2018. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én hamarosan 24 a párom pedig 30 múlt. Nem védekezünk semmivel.
2018. jún. 24. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!