Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu tesztem pozitív. Akkor...

Az ovu tesztem pozitív. Akkor még nem repedt meg a tüsző, hanem ez után fog? Jól értelmezem?

Figyelt kérdés

Egész hónapban ovuteszteltem, ma vagyok a ciklusom 21. Napján. (28 napos ciklusaim vannak, már azt hittem nem is lesz ovum) Nem túl nagyra nő ilyen sok idő elteltével a tüsző? Itt olvastam, hogy az meg sem tud már repedni? Vagy azért van rá esély? Van itt valaki akinek ilyen soká volt ovuja, és terhes lett?

[link]

Köszönöm előre is a válaszokat.


2018. jún. 25. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pozi utáni első negatív napon van a repedés. Normális esetben 1 max 2 napig pozitív az ovu teszt.

Szóval ma és holnap is próbálkoznék a helyetekben, akár holnapután is.

Sok sikert!

2018. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) a férjemmel nem voltunk együtt az elmúlt 4 napban, és ma elutazott. (150 km, 2 hétre) Valószínű, hogy akkor utána megyek este. Már 1 éve várjuk a babát, kár lenne ezt a hónapot veszni hagyni.
2018. jún. 25. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első negatív napon reped meg! Ha nem megoldható nem gond, ha ma nincs együttlét, az első negatív napon legyetek együtt!
2018. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a repedés is egyénenként változhat. Nekem egy este egyszer csak erős pozi lett az ovuteszt (délutén még nem volt az), majd pár órán belül meg is repedt a tüsző, mert a hajnali hőm már felment, ami igazolja a repedést. A pozi estéjén együtt is voltunk. Sztem ha csak másnap este vagyunk együtt, akkor nem sikerült volna már.
2018. jún. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a válaszokat. Este fájdogált a hasam alja, ez ovura jellemző. :) Sikerült a férjemmel együtt lenni az este, úgyhogy 2 hét múlva kiderül, volt e értelem 200 km utaznom hozzá. 😂
2018. jún. 26. 09:06
 6/7 anonim válasza:

Összejött akkor végül? :)

Megérte utazni? :)

2021. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Abban a hónapban nem, de a következő hónapban igen. A 2 évet azóta be is töltötte a kisfiam.
2021. ápr. 23. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!