Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti éreztetek valamit az első...

Ti éreztetek valamit az első mensi elmaradása elött?

Figyelt kérdés

tudom, elvileg akkor még nincs semmi jele, de a neten sokmindent olvas az ember...

tapasztalatokat szeretnék :)


illetve csütörtökön jön a nem várt nap, pár napja görcsölgetek. idáig gyógyszert szedtem, sosem éreztem ilyet elötte. ez utalhat valamire, vagy csak h meg akar jönni?


2018. jún. 26. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt éreztem, hogy meg fog jönni. Ugyanis a minimális koraterhes tüneteim teljes mértékben megegyeztek a premens tüneteimmel, mind a két terhességem esetében.
2018. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem semmi. Feszült a mellem, de az mindig szokott mensi előtt is. Meg ugye gyógyszer nélkül nem is pontosan jön meg mindig, 1-2 nappal korábban vagy később, szóval nem is tudtam, hogy most már kéne vagy nem.
2018. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de mondjuk én utána sem. Tünetmentes, csodás terhességeim vannak és voltak. 😊
2018. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima premens tüneteket. De ez a nők 99%-ánál így van és ez teljesen normális.
2018. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem :) Az egyetlen, ami feltűnt, hogy a hőgörbém nagyon szép egyenes lett pár napja 37 foknál, és nagyon melegnek éreztem magam, mint egy kályha :) Ja, meg az volt fura, hogy mensi előtt 4 nappal elkezdtem barnázni. Azt hittem, meg fog jönni, de csak 2 napig tartott és nagyon pici mennyiség volt.
2018. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanolyan volt mint mielőtt megjön. Semmiben nem tért el. Görcsölt a hasam, zsibbadt a combom azt hittem máris megjön minden pillanatba, de végül nem jött meg. A menstruációs időszak alatt is hasonló volt, mint mikor menstruáltam. Aztán ahogy vége lett teljesen elmúlt. Azóta a következő menstruációs időszak alatt semmit nem éreztem... nem görcsöltem.
2018. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz :)


Babát szeretnénk, első próbálkozás. Csütörtök körül majd kiderül

2018. jún. 26. 12:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nemvárt nap előtt több, mint egy héttel jelentkezett egy az egyben ugyanaz a tünetegyüttes, mint mikor meg akar jönni. Az egyetlen gyanús csak az volt, hogy 29-30 napnál rövidebb ciklusaim sosem voltak, és a görcsölgetést csak 1-2 nappal előtte szoktam elkezdeni, ez meg ovuláció után hat-hét nappal már kezdődött. De annyira ugyanolyan volt, hogy feltöltöttem a tamponkészletet is otthon. :D
2018. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem mensi előtt pontosan 7 nappal kezdett el fájni a mellem, és tartott 3 napig majd elmúlt.

A kimaradt előtt már 10 nappal fájt, meg is lepődtem. Azóta 10 hetes vagyok és még mindig fájdogál de már nem olyan elviselhetetlen.

2018. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Premenstruációs tüneteim voltak, egyedül csak a hangulatingadozás, sírósság nem jelentkezett. De hasi görcs (enyhe), derékfájás, pattanások, mellfeszülés volt.
2018. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!