Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek méhen kívüli...

Volt valakinek méhen kívüli terhessége? Mik voltak az első jelek, így utólag? Akár menstruáció elmaradása előtt valami?

Figyelt kérdés

Most volt egy , köztes vérzésem, egy napig, élénk de kevés és nagyon görcsölt a hasam. A mellem feszül azóta is, fáradt vagyok és egyebek, de lehet ezeket már bebeszélem...

Az orvos szerintem még nem látna semmit...vagy igen? Lehet ez méhen kívüli..már ha terhesség áll fenn


2017. júl. 7. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A köztes vérzés nem azt jelenti hogy méhen kívüli! Sok oka lehet. Egyik pl a beágyazódás. Nekem is volt 2 napig barnás pecsételés. És marhára görcsöltem is. Menstruáció alatt nem görcsöltem sose így mint akkor!

Egyik barátnőmnek volt méhen kívüli. Annyi volt hogy 2 nap késés után tesztelt halvány pozit. Aztán 2 napra rá megint tesztelt.. nem erősödött a teszt halványabb lett. El is kezdett neki görcsölni az oldala. Pár naora rá pedig "megjött" neki. Akkor ment be a kórházba és műtötték. Később tudta meg hogy méhen kívüli volt!

Ja és egyébként semmit nem látna most a doki ha bemennél! Maximum 5 hét után. De az se biztos!

2017. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál már hogy biztos e hogy terhes vagy?
2017. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem csináltam, mivel úgy gondoltam hogy ha valami csoda folytán beágyazódás lenne még a teszt sem mutatná ki, csak annyira görcsöltem, hogy nagyon :) Nem sokáig max 1 órát de akkor görnyedtem, és ezért is merült fel bennem hogy esetleg méhen kívüli...
2017. júl. 7. 15:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap múlva tesztelj egyet,hátha mutat majd már valamit.
2017. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Miert is lenne mehen kivuli ?

Semmi panaszt nem okoz a mehen kivuli kb a 5 het utanig.

A teszt mindig pozitiv ha mehenkivuli

2017. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem most volt méhenkivülim egy hete mütöttek. 5 ésfél hétig semmi bajom nem volt. majd elkezdtem vérezni és szúró fájdalom azon az oldalon a petefészkemnél ahova a baba beágyazodott. egészen a végbélig felszúrt a fájdalom. tehát ilyenkor még biztos hogy nem attól vannak a panaszaid. ja és nekem erősödtek a tesztjeim nagyon is erősek voltak már pár nappal mensi után. ugyhogy ez sem törvényszerü hogy méhenkivülinél halvány a teszt
2017. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pizitív a teszt , elég halvány de ott van. Mikor tudpm megnézetni leghamarabb hogy méhen belül van?
2017. júl. 8. 09:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne parazz
2017. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem méhen kivüli ne parázz már! Pozitív teszt után 2 hétre rá érdemes elmenni orvoshoz ha nincs panaszod. Panasz alatt értem a vérzést! Mért vagy erre annyira rástresszelve?? Volt már ilyen probléma esetleg??
2017. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Április elején volt egy missed ab műtétem. Akkor az elején felmrült, de végül jó helyen volt, csak nem fejlődött. De most olyan furcsa hogy véreztem , görcsöltem, és most is fájdogál az alhasam, leszakad a melle, egyfolytában aludnék..és olyan korainak tartom a tüneteket.
2017. júl. 8. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!