Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elott 1nappal negatív...

Kisvirag87 kérdése:

Mensi elott 1nappal negatív teszt. Folyton pisilnem kell, reggel hanyingerem volt. Koran teszteltem valószínű. Volt mar valaki hasonlo cipoben?

Figyelt kérdés
Et a folyton pisiles kb 3napja tart. Mensi elott egy vettel mar nagyon eros pms tuneteim szoktak lenni. Most semmi. Se puffadas se mell érzékenység. Semmi. Nagyon szeretnek mar kisbabat. Tapasztalatok at szeretnek gyujteni ki higy ereztem magat mielőtt pozitiv lett a teszt.
2018. jún. 28. 10:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsanat a sok gépelési hibàért. :(
2018. jún. 28. 10:51
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Tisztában vagy e vele, hogy a terhes nők miért járnak folyton pisilni?

Nem a terhesség észlelése előtt, hanem később. A pisi inger nem tünet.

2018. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
A hormonok miatt van a sok pisilés az elején, ez teljesen természetes. 😊 Várj pár nap késésig és akkor tesztelj!
2018. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Menstruáció előtt is pisilhetsz sokat, hiszen a szervezet visszatarthatja a vizet. Amit most épp kienged.


A sok pisilés semmiképpen sem jel, de nyilván ettől még összejöhetett a baba. Hamarosan kiderül.

2018. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Mar nagyon kivancsi vagyok. Azt tudom, hogy a terhesseg későbbi szakaszàban a baba nyomhatja a holyagot. Viszont sok olyat olvastam amit irtatok is h hormonalus dolgok okozzak a korai terhesseg esetben a gyakori vizelési ingert. Ugyhogy remenykedem. :)
2018. jún. 28. 15:58
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma van a nemvart napja. :( reggel enyhe rozsaszines verzes... Gondolom meg fog jonni rendesen. Orat lehet ne hozzam igazitani. :( gyanus viszont h se mell érzékenység se puffadas semmi előjelek nem volt. Most erzem a meg fog jonni erzest... Nagyon szomorú vagyok :'( csütörtökön megyek orvoshoz. Hatha mondd valamit. Pedig vitaminokat is széfek. Figyelek magamra. :( ezt a honapot is elbuktam :(
2018. jún. 29. 09:41
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
2# ez nem igaz, nekem is az első tünetek közt volt a sok pisiles. A hormonok miatt van.
2018. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok.. Ismet egy kis segítséget tapasztalatokra lenne szükségem. 2napig tartott a mensim... Ami annak sem bevethető. Viszont ez a gyakori pisiles mar nagyon idegesítő... Kb 10percenkent..... Valami tapasztalatok kernek
2018. júl. 2. 16:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Tesztelj újra!
2018. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinal. Azt irta a papiromra h normals utersusban 5mm es endometrium talalhato. Nem ertem h most mi van.... :(
2018. júl. 3. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!