Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37 fokos ébredés hővel bizakod...

37 fokos ébredés hővel bizakodhatok?

Figyelt kérdés
Ma van a nemvárt napja, kereken 37 fokos voltam. Általában ilyenkor 36.3-36.5 között ingázik. Holnap reggel csinálok tesztet, de most kicsit izgatott lettem, pedig mindig próbáltam józanul állni ehhez a kérdéshez. :))) Szerintetek így van esély egy pozitiv tesztre?
2018. jún. 30. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Muti az egész görbét, máskülönben nem jelent semmit.
2018. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze van, de valakinek csak menstruáció közben esik le a hője. Nekem azt mondta az orvosom, hogy az ébredési hő ilyenkor nem feltétlenül releváns. Én 35,8-al voltam terhes. Drukkolok!
2018. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyan így volt! Most mellettem szuszog a 3 évesem :)
2018. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teszteltem ma reggel, negativ lett. Szerintem beteg leszek, ma reggel erős torokfájásra ébredtem, hőemelkedésem is van továbbra is. :) Jajj sürgősen abba kell hagynom ezt az önvizsgálást.. :D
2018. júl. 1. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!