Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37,8 fokos alaphő jót jelenthet?

37,8 fokos alaphő jót jelenthet?

Figyelt kérdés

A ciklusom 22. Napján vagyok és az ovu teszt szerint a 9. Dpo.

A ciklusaim 24 naposak, így papírforma szerint 2-3 nap múlva kellene megjönnie.

Ez előtt sajnos 1 ciklust mértem végig és ott is cikk cakk volt az egész. Ugrált a hőm végig, de 36,5 volt a max amit mértem mensi előtt.

Ma reggel viszont 36,8 fok volt ( szájban 5 percig mérve)

Ennek megörültem mert ilyen magas még nem volt és a nemvárt előtt vagyok.

Esetleg ez lehet jó jel is? Egész magasnak gondolom így magamhoz képest..


2018. febr. 26. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben 37,8, a kifejtésben már 36,8. Bizonyára elírtad, de nagyon nem mindegy melyik, a 37,8 már inkább kezdődő betegség, sem mint terhesség...
2018. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából 5 nap múlva fog megjönni vagyis reméljük nem, mert a luteális fázis 14 napos nagyjából. Elvileg ovuláció után mindig megemelkedik a hő és menstruáció elött és KÖZBEN is leeshet. Ha késik és a hőd továbbra is fenn lesz akkor tesztelj.
2018. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen sajnos elírtam! 36,8 fok volt reggel!

Mindig 24 nagyon ritkán 25 naposak a ciklusaim és most a 14. Napon készült pozitív ovu teszten is meglepődtem mert nem akkora gondoltam az ovulációt! Akkor esélyes, hogy most akár 28 napra is kitolódhat?

2018. febr. 26. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Mutasd az egész görbét, akkor lehet érdemben véleményt mondani.
2018. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!