Mitől lenne jobb?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindig fiatal anyuka szerettem volna lenni, de még a körülmények nem ideálisak. Késett a menstruációm és már úgy éreztem, hogy sikerült úgy, hogy nem is akartuk. De megjött. Annyira kedvetlen vagyok, hogy azt el sem tudom mondani. Mit kéne tennem, hogy szebbnek lássam a dolgokat? Hogy ne érezzem ennyire rosszul magam. Hogyan lehetnék türelmesebb, valahol tudom, hogy még nem lehet, de én már annyira szeretném.
2018. jún. 30. 17:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Tudatosítsd magadban, hogy azt a gyereket fel is kell nevelni valamiből. Nem vagyunk ösztönlények.
2018. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Próbálom én próbálom, de annyira nehéz.
2018. jún. 30. 17:06
 3/18 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok!
2018. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Akkor én mit mondjak? 43 leszek októberben, tavaj elvetéltem.. Azóta nem esek teherbe... És esély egyre kevesebb... Most jön meg megint... Boldognak kéne lennem??
2018. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy nem volt rá esélyed, hogy hamarabb teherbe ess. Nem ilyenkor kell már gondolkodni
2018. jún. 30. 18:21
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, nagyon szeretném, de ha meg jönne, nagyon megijednék.

Én arra szoktam gondolni, hogy majd jönni fog ha itt az ideje :) én hiszek benne.

2018. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Milyen kis jóindulatú vagy kérdező, a földön fekvőbe még belerúgsz egyet. Javaslom, hogy gyerekvállalás előtt fejlődj még te is egy kicsit, hogy át is tudj majd valami értéket adni annak a gyereknek.
2018. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Nehogy egymásnak essetek már.

43 èvesen valóban késő már első gyerekhez de nem tudhatod a körülmènyeket, ez tènyleg nem volt szèp megnyilvanulás miközben te együttérzést varsz el most másoktól..

Hány èves vagy? Téged is oltson le valaki hogy pucér seggre miért akarsz gyereket? Gondolom nem ezt akarod hallani.

2018. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Biztos, h annyira korai lenne?
2018. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. Bocsánat, ha rosszul fejeztem ki magam, de már önmagában az nem volt kedves ahogyan írt.
2018. jún. 30. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!