Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hónapok óta csak a jobb...

Hónapok óta csak a jobb petefészkemben érik a pete. Ez valami bajt jelent? 2 hónapja van ez. Előtte felváltva volt.

Figyelt kérdés
Ez a jelenség azóta van,mióta ciszta volt a jobb petefészkemben.

2013. szept. 21. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nálam is megvan... kíváncsi vagyok mi az...
2013. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mióta ciszta volt a jobb oldaliban,azóta csak a jobb működik nálad is?
2013. szept. 21. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam is több hónapon keresztül csak abban ért pete. Már kezdtem aggódni, hogy mi van a ballal. És következő ciklusban már a balban volt. Még fel is kaptam a fejem amikor a doki a bal oldalt mondta és mondtam is neki, hogy én mindig jobb oldalon érzem. Erre ő, hogy át is sugározhat a fájdalom. De szerintem nálam tényleg mindig a jobb oldalon volt, mert abban a hónapban tényleg a bal oldal szúrt nagyon. Most ebben a hónapban meg nem volt egyik oldalon sem. :( Ez egy ilyen hónap volt. Szerintem nem gond, és a cisztának sem hiszem, hogy köze lehet hozzá. Nekem nem volt és vagy félévig csak jobb oldalon volt a domináns tüsző.
2013. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs cisztám
2013. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem volt. A ciszta előtt rendesen felváltva volt.a ciszta óta van csak a jobb oldalt.
2013. szept. 22. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak véletlen egybeesés. Hidd el, hogy nincs hozzá köze. ciszta nélkül is van ilyen, hogy több hónapon keresztül csak egy oldalon van. De, hogy megnyugodj, azért kérdezz rá a dokidnál!
2013. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!