Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Átmentem a barátomhoz, a szülei is otthon voltak.

Már több hónapja dolgozunk egy nagyobb játék projekten, ami miatt már több éjszakát is kihagytam alvás terén.

Miközben a játékon dolgoztunk eléggé elalmosodtam, amire a barátom felajánlotta hogy lepihenhetek nála.

Lefeküdtem, viszont arra keltem fel hogy már már erősen akar belém hatolni.

Elloktem magamtól, és lerohantam , de senkije sem volt otthon.

Hazarohantam. A barátom állította hogy gumi volt rajta, de nemtudom

...

Nagyon félek, én sosem kívántam a közösülést, szeretkezést...nagyon félek, pár napja (2) történt, és nagyon félek.

Szerintetek lehetek terhes?



2018. júl. 1. 12:24
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Nőgyógyász. Remelem szakítottál azzal a prasztal
2018. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem.
2018. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen én is ebben reménykedem.

Igen szerintem kerek időpontot, és igen bár eléggé nehezen ment , de megtörtént a szakítás.

2018. júl. 1. 12:50
 4/18 anonim válasza:
100%
De nem tudom felfogni, ilyen létezik? Annyira kamuként hangzik
2018. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha "csak" beléd AKART hatolni, és nem sexeltetek nemleszel terhes. De jól tetted, hogy szakitottál vele. Hány éves a csávó?
2018. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Még jó, hogy le tudtad rázni. Ez már majdnem szexuális erőszaknak minősül. Ilyet, hogy tehet valaki. Főleg a barátod. Szűz vagy/voltál? Sikerült neki vagy csak próbált?
2018. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen szűz voltam, mert első dolgom ahogy hazaértem az volt hogy atnezzek magamon mindent, és mikor lent megnéztem, nagyon enyhén és minimálisan de véreztem, ez tudtommal a szűzhártya megrepedését jelzi, szóval az a jel arra utal hogy belém hatolt.

És igen nekem is eléggé hihetetlen volt, hogy a barátom aki eddig ilyen nem is távolságtartó, hanem... visszafogott volt ilyen téren ilyet tett.

2018. júl. 1. 13:27
 8/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Mióta voltatok együtt?
2018. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én 16 a barátom 18 és másfél éve voltunk együtt.
2018. júl. 1. 14:10
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem kellett volna másfél évig húznod az agyát,aztä akkor nem vetemedik ilyenre hogy álmodba próbálja betenni.mondom ezt nőként.csodálkozom hogy nem dobott ki,ennyi ideig nem feküdtél le vele.
2018. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!