Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felmerült egy olyan jellegű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmerült egy olyan jellegű probléma, hogy barnás folyásom van és a mentruáció közelében sem vagyok. Esetlegesen lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal még nem feküdtem le, viszont előfordulhat az, hogy úgy estem teherbe, hogy neki olyan volt(spermás) a keze éss ugy nyúlt fel?
2017. dec. 14. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mióta tini párkapcsolatok?
2017. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindegy meg sem lepődők azon, hogy manapság ennyi idióta nő van aki magáról sem tud (nem mert a férfiak okosabbak lennének) és nem általánositatás mert vannak öntudatos emberek is tudom hihhetetlen, de léteznek.


Először is mivel nő vagy egyáltalán ismered meg a saját szerveid ne csak dobáld oda egy hasonló hülye ember kezébe mint amilyen te vagy, tudom luxus gondolkodni és manapság már nem divat. De rohadtul nem olyan könnyu gyereket csinálni mint azt sokan gondolják ez az egyik, és mielőtt szexelnél is szerintem olvass el egy tiniknek való szexuális felvilágositást utána meg egy felnőtteknek szólót.


Érdekes mennyi buta ember van, nem te tehetsz róla az én időmben sem magyarázták el normálisan a szexuális dolgokat a suliban, de ahogy elnézem manapság csak azt tanitják ,hogyan b*zsd meg magad....gratulálok :D

2017. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egy normális választ kaphatnék esetleg?
2017. dec. 14. 18:17
 4/5 Lililili16 ***** válasza:
Lehetsz terhes persze
2017. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A barnás folyás utalhat fertőzésre, amit kezelni kell. Nézz utána google-n, hogy mik okozhatják. Ha pedig még nem múlt el, akkor fordulj nőgyógyászhoz, mielőtt nagyobb baj lesz belőle!
2017. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!