Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most sikerülhet szerintetek?...

Most sikerülhet szerintetek? Aki nagyon bízik benne, hogy ebben a hónapban sikerül, írjatok! Jó lenne valakivel megosztani a gondolatokat, ki mióta próbálkozik, stb.

Figyelt kérdés

Ma voltam a nőgyógyászomnál. Most van peteérésem, az ovu teszt is kimutatta, és ő is látta az ultrahangon.

Két éve nem védekezünk, de eddig csak úgy voltunk vele, hogy ha jön a baba akkor nagyon örülünk, de semmi több. Akkor szerettük egymást, amikor kedvünk tartotta... :-)Pár hónapja egyre jobban szeretnénk gyereket. Bő hója indítottuk el a kivizsgálásokat. Szimpla nőgyógyászati vizsgálaton, koponya-röntgenen, hormon-profilon minden rendben volt. Azóta mérem a hőmet, egy kisebb életmódváltásba is fogtunk. Figyelünk az étkezésre, szedjük a vitaminokat.

Szerintetek mennyivel nő így az esélyünk? Ti hol tartotok a baba-projektben?


2010. jún. 17. 16:24
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Én 30.-ra NEM várom,ez már a 6. hónap amióta védekezés nélkül szeretkezünk.

Múlt hóban voltam dokinál, minden rendben, folsavat szedek és e- vitamint,nagyon reménykedem.

2010. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Ti milyen vitaminokat szedtek?

M.

2010. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

A nődokim azt mondta, hogy terhesvitamint még nem kell szedjek, figyelek a táplálkozásra, szedek egy komplex multivitamint, folsavat és E-vitamint. A párom ugyanezeket.

Szerintetek mennyi az esélyem?

2010. jún. 17. 16:34
 4/44 anonim ***** válasza:

Ha tesztek is érte,(mi 2 naponta vagyunk együtt,sőt majdnem minden nap) akkor megvan minden esély, ami rajtatok múlik.Ha odafigyeltek az étkezésre az is mind jó.Ez egy csoda,lehet pont szerencsések lesztek.(a tudomány szerint 20% esélye van egy egészséges párnak.)


Kívánom, hogy sikerüljön.

Nekem hétfőn kell legyen naptár szerint a beágyazódás,remélem lesz is és, hogy összejön most a picur.


Szorítok neked is.

M.

2010. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


De jó! Úgy tűnik, nem csak mi kezdjük el ebben a hónapban a "babaprojektet", illetve nem csak mi reménykedünk abban, hogy most összejön a baba.

Nekünk ez az első hónap, most álltam le a fogamzásgátlóról. Emiatt ovulációs teszteket kell csinálnom, hogy nem zavart-e be a gyógyszer. Remélem, minden rendben lesz. Nekem elviekben jövő héten szerdán lesz peteérésem, így mi még nagyon az elején járunk. Most azt tervezgetjük, hogy melyik a "legjobb" időpont. ;)

Mi is most kezdtünk el egészségesebben étkezni. Figyelek, hogy mi kerül az asztalra. Terhes vitamint nem szeretnék szedni, csak ha már van baba vagy majd ha egy év múlva sem jön össze.


Szóval, én csak most csöppentem a családtervezésbe, van még minek utána nézni.


Neked, kedves Kérdező! Nagyon szurkolok! Mi is tele vagyunk izgalommal, de azt mondják fölösleges! Igazából szerintem nem is tudok jó tanácsot adni, valószínű, hogy aminek kellett, annak már utána néztél. Mindenesetre szívből kívánok egy "pozitív hónapot". ;)


Lencsi

2010. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Valahogy, ezután a mai nőgyógyászati biztatás után nagyon reménykedem, de ott van bennem a félelem a kudarctól. Ha augusztusig nem jön össze, aakor elmegyünk egy meddőségi központba.
2010. jún. 17. 17:18
 7/44 anonim ***** válasza:

Szerintem várjatok még egy kicsit. Inkább tervezzétek kicsit tudatosabban az együttléteket, lehet, hogy hogyha figyeled a hődet, grafikonozol, méhszáj vizsgálat és a többi, akkor sikerülni fog.


Lencsi

2010. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Lencsi, nagyon aranyos vagy. Én/mi is ebben bízunk.

Ti hogy álltok a baba-projekttel?

2010. jún. 17. 21:06
 9/44 anonim ***** válasza:

Nekünk ez az első hónapunk. Jövő hét szerda tájékán lenne elvileg peteérésem. Az ovuteszteim eddig negatívak, tehát van esély, hogy nem zavart be a gyógyszer annyira és a ciklusom közepén lesz peteérésem.


Veletek mi a helyzet? Van valami új fejlemény?


Puszi: Lencsi

2010. jún. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Fejlemény nincs. A hőm eddig jól alakul. De még olyan távoli a 30-a. :-(

viszont összeszedtem egy kis megfázást és abból próbálom magam viszonylag kíméletes módon kikurálni. :-)

arra nem gondoltál, hogy pár hónapig még szüneteltessétek a baba-projektet a gyógyszer abbahagyás után. Vagy ez megvolt. Úgy hallottam, hogy jobb ha kimarad egy pár hónap.

2010. jún. 19. 13:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!