Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna folyás. Lehet valami baj?

Barna folyás. Lehet valami baj?

Figyelt kérdés

Gyógyszert szedek, eddig nem volt vele problémám. Szépen beállt elsőre. Nem voltak mellékhatások sem. Most viszont hétfőn múlt el és el is kezdtem a következő levelet, azonban szeretkezés másnapján barna folyás kezdődött.. Nem erős, de aggaszt mert tegnap is meg ma is egész nap ilyen volt. Nyugtassatok meg h nem lehet baj. Nem lenne szerencsés most se baba se betegség... Semmi. Esetleg forduljak a nőgyógyászomhoz?

18/L



2018. júl. 1. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A barnázás apróbb vérzés, amit legalább annyira okozhat mechanikai hatás, mint hormonális ok. Egyébként legkevésbé terhesség. A terhesség nem okoz vérzést. Ami persze nem jelenti azt, hogy terhesség mellett nem lehet vérzés, csak akkor már baj lehet. Valami valószínűleg okozott egy vérzést.

Viszont ha bármi gond fennállt a védekezéssel, hogy nem volt megfelelő, azért egy teszt nem ártana.

Én amúgy a helyedben várnék, lehet csak egy átmeneti állapotról van szó. Ha a következő hónapban is jelentkezik, akkor mindenképpen orvoshoz fordulnék. Illetve az elkövetkezendő pár napban kerülném a nemi életet.

2018. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Illetve még egy dolgot kihagytam, fertőzés-gyulladás is okozhat ilyet. Ha nem múlik, akkor ezt a tényezőt és kivizsgáltatnám az orvossal.
2018. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!