Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinaltam két tesztet a...

Csinaltam két tesztet a szerdai egyértelmű, a ma reggelit nemtudom eldönteni hogy hogy is van?

Figyelt kérdés

Na szóval szerda reggel csinaltam egy Gábriel tesztet az egyértelmű pozitív🙂 ma reggel csinaltam egy predictor earlyt es nemtudom eldönteni melyik a tesztcsik es melyik a kontroll csík? A dobozán azt mutatja hogy a jobb oldali a kontrollcsik viszont nekem az halványabb akkor mint a tesztcsik.. segítsetek legyszi lerakom a képet!


[link]



2018. júl. 6. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, melyik melyik, ha egyszer egyértelműen pozitív?
2018. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) nincs jelentősége, annyi, hogy jó erős már a tesztcsík, sok a hcg hormonod, ami jó :)
2018. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez bezony 2. Gratula ☺
2018. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy melyik csík, a lényeg, hogy 2 van.
2018. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kontroll csík van a nyélhez közelebb és a teszt csík a vizelet felszívó végéhez közelebb. Ez egy szuper erős pozi! Gratulálok! :)
2018. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Miben segítsünk?

Látod a két csíkot. Mi a kérdés?

Tán csak le tudsz már olvasni egy terhességi tesztet ha gyereknevelésre készülsz :D


A pozitív, az pozitív.

2018. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, eleg egyszerű: az ilyen "kérdések" célja a gratuláltatás.
2018. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez tökéletesen pozitív, nagyon boldog babavárást! 💗 Mi is úgy szeretnénk már ilyet látni, 2 éve próbálkozunk már. ☹️
2018. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!