Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nappal mensim után szeretk...

Egy nappal mensim után szeretkeztem a párommal és nem védekeztünk. Lehetek e terhess.3 napja szédülök, kicsit fáradékony vagyok, teszt nem mutat még semmit szerintetek van eély? -) normális válaszokat

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 16:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Lehet rá esély, de majd a terhességi teszt kimutatja.
2018. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Minimális esély van rá.

Aktus után két héttel érdemes először tesztelni, addig nem történik meg a beágyazódás és nem kezd el termelődni a HCG. Az első tesztelés után kétnaponta tesztelj addig, amíg nem jön meg vagy nem lesz pozitív teszt. Ha megjön, nem vagy terhes. Ha nem, de negatív a teszt, valószínűleg csak késni fog, de ha egy hétnél többet késne, akkor nőgyógyászhoz kéne fordulni a biztonság kedvéért.

Ha nem szeretnétek gyereket, legközelebb mindenképpen védekezzetek, ha igen, akkor szurkolok, hogy összejöjjön, de érdemesebb ovuláció idejére időzíteni az együttlétet, mert akkor a legnagyobb az esélye a teherbeesésnek (meg a nagykönyv szerint csak akkor lehetséges, de mivel nem vagyunk robotok, és bármi megtörténhet, ezért érdemes mindig védekezni, ha nem szeretnénk gyereket).

2018. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat
2018. júl. 7. 18:15
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges hogy ez egy előjele mert nem szoktam szédülős lenni?-)
2018. júl. 7. 19:32
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Terhességi tünetek kb. 6. hét után szoktak jelentkezni, addig az első jel a menzesz elmaradása. Amíg nem kezd el termelődni a HCG hormon, addig semmilyen terhességi tünet nem jelentkezik, mert azok hozzá kötődnek.

A szédülés bármi mástól is lehet, most talán hidegfront van/volt/lesz, akár az is lehet a magyarázat rá.

A legtöbb "tünet", amit sokan a menstruáció előtt észlelnek, vagy pszichésen okozott (mondhatni bebeszélte magának), vagy utólag magyarázott, hogy "ez biztosan arra utalt, hogy terhes vagyok", és a legtöbb teljesen ellentmond egymásnak (valaki ilyen "tünete" volt, valakinek olyan, valakinek amolyan).


Ha jól értem, akkor szeretnétek a babát:) A lényeg, hogy ne görcsöljetek rá, te se keresd mindenben a tüneteket, ha most nem jönne össze, akkor se legyetek csalódottak.

2018. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Én a nem várt előtt 1-2 nappal már nagyon sajátos mell bizsergést érzetem minden terhessegemnél. Aztán jött a gyakori pisiles és én is szedelegtem. A nem várt napján már biztosan tudtam mind3 alkalommal, hogy baba lesz de mindig megvártam, h kesik e.

Szóval vannak ilyen korán is tünetek. Nekem pont hogy a 6. héten ezek elmúltak és felváltotta őket az irdatlan hányinger és hanyas.

2018. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat szédülés és a gyakori vizelés is van,majd mikor itt az idő tesztelek.köszönöm méegyszer-))
2018. júl. 8. 21:26
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Ugyan ez a helyzet nalunk is :) kivancsi leszek mi lesz belole
2018. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kosz, h lepontoztatok. Biztos ti éreztétek, h mit érzek, miért találnék ki ilyeneket? Egyébként ha a nem várt napjáig megtörtént a beagyazodas akkor már jelen van a hcg, miért is ne érezhetné tunetet az ember akkor már?! Ja hogy azért mert ti nem ereztetek, akkor már nem is lehetséges, ugye?!
2018. júl. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
?
2018. júl. 9. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!