Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van ìgy bàrmi esély a teherbee...

Van ìgy bàrmi esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kérdésem a következő: Szombaton elég közeli kapcsolatba kerültem egy fiùval. Nem volt nála òvszer, én pedig nem szedtem / szedek fogamzásgàtlòt, szűz vagyok. Nem élvezett el, nem hatolt belém, DE volt elővàladéka, amivel simogatta egy kicsit odalent... A kérdésem az lenne tehát, hogy ìgy is teherbe eshettem az előváladéktòl, vagy ahhoz, hogy terhes legyek,ennél azért több mindennek kellett volna történnie? A menstruàciòm aznap mùlt el, ha ez valamit is szàmìt...

Tapasztalatlan vagyok, tehát a kérdés teljesen komoly.

Normàlis vàlaszokat szeretnék kérni, szép estét.



2018. júl. 9. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz be kellett volna hatolnia. Nem fog a spermium felmaszni a huvelyedbe csak ugy. Ugy hogy szerintem nem vagy/leszel terhes!
2018. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,így nem eshetsz teherbe.
2018. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs!
2018. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Az agyam eldobom most már az ilyen jellegű kérdésektől.


Ma már nem tanítanak a gyerekeknek biológiát? Nincs felvilágosítás a suliban, illetve otthon a szülők sem teszik meg?

2018. júl. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Légyszives egy kicsit legyél tapasztaltabb mielőtt szexuális kapcsolatba kezdesz.f.ingod nincs a dolgokról de a f.asz már érdekel....
2018. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem lehetsz terhes. Mivel nem hatolt beléd és el sem élvezett ezért nem igazán lehetséges. Másrészt a ciklusod sincs termékeny állapotában. Szóval ne aggódj, de máskor inkább legyen nállad óvszer, hátha akkor továbbmentek. :)
2018. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ettől még nem, de legyen nálad vagy a partnerednél gumi mindig. Ha beléd hatol(úgyis) akkor ha nem is élvez el akkor már tudsz az lenni. Az előváladék tartalmazhat spermát.
2018. júl. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szombaton -csak úgy a semmiből- annyira közel kerültél egy fiúhoz,hogy a farkával simogatott... Azért a nevét tudod? Semmi önbecsülése vagy tartása nincs már a fiataloknak? Én lennék a maradi,hogy intim viszonyba csak olyan emberrel kerülök,akiben maximálisan megbízom?
2018. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!