Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Focikatalógus VB tippjáték 200x200

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Lehetek terhes, ha az aktus napján jött meg a menstruációm?

A barátommal az első alkalomnál voltunk, előtte nem volt semmilyen orál vagy kézimunka részemről. Kb. 20 mp-ig volt bennem, amikor eszembe jutott, hogy védekeznünk kell. Ezután nem történt semmi, mert eléggé megijedtem. Holnap 1 hete, hogy ez történt.

Ez kora reggel volt, estére pedig meg is jött a menstruációm. Van rá esély, hogy terhes vagyok? Vegyek terhességi tesztet?

Tudom, hogy nem kellett volna és hogy buta ötlet volt, tanultam a dologból szóval nem kérek semmilyen utálkozó kommentet.

Előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: védekezés, terhesség, menstruáció

júl. 12. 00:25  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Utána volt már csak orál meg kézimunka, de aktus nem volt több. És javítanék mert múlthét vasárnap történt ez a dolog 9 körül. A menzeszem pedig tejjesen normális azóta...

17/L

# 1/4Időpont júl. 12. 00:40 Privát üzenet

Nem vagy terhes... viszont googleben olvass utánna a megtermékenyítés folyamatának!

Komolyan!

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 12. 07:54 Privát üzenet
Azért az elég meredek, hogy nem jutott időben eszedbe, hogy védekezni kellene. Pedig elég evidens lenne. Pasidnak se jutott idoben eszébe. Ilyen felelőtlen pasi nekem nem kellene. No mindegy. Az esély nyilván nem nua. A következő menstruáció várt 1. napján csinálj egy tesztet.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 12. 09:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben.Köszönöm!

# 4/4Időpont júl. 12. 10:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha az aktus menstruáció előtt volt 2 nappal és amikor megkellett jönnie meg jött csak barna folyásként és mellé kicsit véresként akkor lehetek terhes?
Lehetséges hogy aktus után 8. Nap terhes tüneteit legyenek? Émelygés a kávétól, kicsit szúrkál a hasam! 2 napja nagyon fáradtnak is érzem magam! Ovulácio környéken voltunk együtt
45 napja történt az aktus és védekeztünk de mégsem jött meg. Van 2 negatív tesztem. Úgye nem vagyok terhes?
Van köztetek olyan aki egyetlen aktus után már terhes is lett? Mekkora arra az esély? Illetve ha a számba élvez és egy fecskendővel én azt befecskendezem pár percen belül a...
Az aktus utáni 13. nap reggeli vizeletből teszteltem X-Epil terhességi teszttel, ami egyértelműen negatív lett. Már megkönnyebbülhetek, hogy nem vagyok terhes?
5. ik napja kesik. One step tesztem van. Ha terhes vagyok a napszak barmely idopontjaban kimutatja mar? Nem muszaly reggeli vizelettel? Most vagyok aktus utan 14ik napon.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!