Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha az aktus...

Lehetek terhes, ha az aktus napján jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

A barátommal az első alkalomnál voltunk, előtte nem volt semmilyen orál vagy kézimunka részemről. Kb. 20 mp-ig volt bennem, amikor eszembe jutott, hogy védekeznünk kell. Ezután nem történt semmi, mert eléggé megijedtem. Holnap 1 hete, hogy ez történt.

Ez kora reggel volt, estére pedig meg is jött a menstruációm. Van rá esély, hogy terhes vagyok? Vegyek terhességi tesztet?

Tudom, hogy nem kellett volna és hogy buta ötlet volt, tanultam a dologból szóval nem kérek semmilyen utálkozó kommentet.

Előre is köszönöm!



2018. júl. 12. 00:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Utána volt már csak orál meg kézimunka, de aktus nem volt több. És javítanék mert múlthét vasárnap történt ez a dolog 9 körül. A menzeszem pedig tejjesen normális azóta...

17/L

2018. júl. 12. 00:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes... viszont googleben olvass utánna a megtermékenyítés folyamatának!

Komolyan!

2018. júl. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért az elég meredek, hogy nem jutott időben eszedbe, hogy védekezni kellene. Pedig elég evidens lenne. Pasidnak se jutott idoben eszébe. Ilyen felelőtlen pasi nekem nem kellene. No mindegy. Az esély nyilván nem nua. A következő menstruáció várt 1. napján csinálj egy tesztet.
2018. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm!
2018. júl. 12. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!