Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van egy barátnőm aki alapból...

Van egy barátnőm aki alapból vékony és szakított vele a párja mert folyton veszekedtek. És ezért most ez a leányzó naponta 1x étkezik és nagyon keveset, és ez mellett semmit nem iszik. Ha ezt így folytatja mi lesz vele?

Figyelt kérdés
Nem tudom lebeszélni erről hogy ne csinálja. Mit tegyek?
2009. aug. 5. 10:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kiszárad, legyengül az immunrendszere, valahol összeesik, kórházba kerül, ott literszámra zúdítják bele az infúziót, jobban lesz, kiengedik, és ha hülye és az előzőkből nem tanult, akkor ugyanez folytatódik elölről.
2009. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És ez kb. hány nap után jelentkezhet? Ez az egész tünet?
2009. aug. 5. 11:11
 3/19 A kérdező kommentje:
Úgy van hogy tegnapelőtt este ivott utoljára és tegnap evett reggel utoljára. :S
2009. aug. 5. 11:13
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
a kiszáradásnak már lassan jönnie kell, bár most hogy nincs meleg így késlelteti. A testünk 80%-a víz, ezért KELL inni. Ne várjátok meg míg kiszárad.
2009. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szegény lány jó úton halad az anorexia felé. Ne várjátok meg ezt! MINDENKÉPP SEGÍTSÉGRE VAN SZÜKSÉGE!

Ne tartsd titokban beszélj a szüleivel, a barátaival esetleg a volt barátjával, hátha valamelyikük tud rá hatni és rendbejön az étkezése!

2009. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A száját mindig nyálazza mert érzi hogy kezd kiszáradni. De nem érdekli mit mondok neki. Egyik fülén be másikon ki. És ezt már nagyon sokszor elkezdte még régebben. Mindig félbe hagyta mert kibékültek végül. Történhet még egyéb dolog? valami nagyon durva? Mármint tudtok még részletesebb dolgokat írni? Volt hogy még régen nyárias időben legalább 3 napig nem ivott. De viszont ugyanúgy evett mint máskor. (Rendesen)
2009. aug. 5. 11:38
 7/19 A kérdező kommentje:
11:34-es válaszoló: A szülei nincsenek otthon,elutaztak kis időre,telefonjuk az van ugyebár de nem tudom miről felhívni őket. Barátai meg nincsenek. Én vagyok vele egyedül. De én kevés vagyok ehhez.
2009. aug. 5. 11:41
 8/19 A kérdező kommentje:
És a volt barátját meg nem érdekli. Ő hülyesége azzal jött régebben...
2009. aug. 5. 11:42
 9/19 anonim ***** válasza:
pszichiátriai eset, másképp meghalhat. jelezz a szüleinek, hogy ha másképp nem megy, vitessék be a pszichiátriára.
2009. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Most írtam le hogy miért nem tudok a szüleinek szólni... És kb. 2 hét múlva jönnek csak haza.
2009. aug. 5. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!