Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Volt már...

Mikor teszteljek? Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés

Hőgörbét vezetek, mert ciklusom rendszertelen és az sem biztos, hogy van peteérés. Eddigi hőgörbéimen nem tapasztaltam ilyet, mint most. Az alaphőm 36,5. Ebben a ciklusban mintha éreztem volna a pé-t is, és azóta 36,9 vagy 37 a hőm,kb 10 napja.

Járt már valaki így? Ha nem terhesség, mitől lehet?

Illetve nem tudom mikor érdemes tesztelni, ma vagyok a 28. napon, de általában 30-40 napos a ciklusom.

Amiket érzek: menzesz előtti görcs, fáj a cicim, nagyon sokat alszom.

Ebben a ciklusban kezdtem el szedni pajzsmirigyre gyógyszert, ez a mellékhatasa lenne?


2018. júl. 15. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már 15-16 napja fenn van a hőd és nem jön meg, akkor tesztelj.

Amit leírtál az teljesen normális.

2018. júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor még várok 5 napot.

Köszi :)


Érdekelne, hogy aki vezetett hőgörbét, hogy alakult neki terhesség idején? Ha van ilyen, várom válaszát.

2018. júl. 15. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!