Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 napja késik a menstruációm....

16 napja késik a menstruációm. Múlthéten este csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Ma ismét csináltam úgy 4 órával ezelőtt, és az is negatív. Reggel is teszteljek?

Figyelt kérdés
A mellbimbóim érzékenyek, a hasam alja fáj, mintha megakarna jönni. Émelygés, puffadás. Jövőhét szerdára kaptam időpontot dokihoz, szerintetek lehet belőle baba?

2018. jún. 28. 21:33
 1/10 anonim válasza:
100%

Van úgy hogy késik...

A mai tesztek meg elég megbízhatók.

2018. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, velem is pont ez van. én reggel fogok tesztelni megint, az ha negatív, akkor irány a dokihoz szurira sajnos.
2018. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Remélem baba van a dologban szurkolok neked. :)
2018. jún. 28. 23:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak késik,tuti nem terhesség.
2018. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16 nap késés és halvány teszt sem....ez nem terhesség lesz. Valami hormonzavar, szóval irány a doki.
2018. jún. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyi késés után már a tesztnek pozitívnak kellene lennie, sőt, tovább megyek, ilyenkor már szívhang is lehetne. Valószínüleg csak késik, de szurkolok, hogy valami csoda folytán terhes légy!
2018. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ezt bírom..


ugyan ez volt a szitu, terhes voltam. Később volt a peteérésem, és nem mutatta a teszt. Dokihoz mentem 3 hetes késéssel és egy extra halvány, de tényleg csak nagyítóval látható csíkkal. Lassan 2 éves, szóval ez nem 20 éve volt.

2018. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyilván ez is előfordulhat, de ha 16 napja késik és negatív a teszt, akkor több, mint 44 napos a ciklusa, ami persze ritkán normális, de alapvetően nem. Neked is nagyjából a 35.napon volt peteérésed, ami szintén ritka. Nekem még egyszer megjött a menstruációm, 6 napig tartott, pedig már terhes voltam és azt mondták, hogy lehetetlen és 26 hetes terhes vagyok. Ezeket hívom én csodának és azért is írtam, hogy az még lehet:).


1,5 éves anyukája és 26 hetes kismama

2018. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzety hogy eddig mindig rendben volt a menstruációm, 2-3 napos késések voltak néha, így fel sem vettem a dolgot, a mensim idején, amikor meg kellett volna jönnie egyfolytában, mindjárt megjön érzésem volt. Azt tudni kell, hogy mensi előtt 1 héttel a melleim mindig érzékenyek. 10 nappal az elmaradt mensim délutánján rászántam magam egy tesztre, ami negatív lett. Azután émelygés, mindjárt megjön érzés és érzékenyek a mellbimbóim. Ezért teszteltem tegnap is. Ez is negatív lett. Nem volt stresszes időszakom. Nem voltam rágörcsölva a babára, mert nem terveztük. Ezért is furcsállom a dolgot. Mindenesetre szerdán majd a dokinál kiderül.
2018. jún. 29. 12:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kerdező milet akoriba?
2023. szept. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!