Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezt minek tudhatom...

Szerintetek ezt minek tudhatom be?

Figyelt kérdés

Első nap barnáztam este,másnap reggelre megjött a menstruációm.Ami tartott szombat délutánig.

Voltunk is a párommal együtt utána,és a héten két nap is a wc papíron először barnás valamit láttam,másnap csak enyhén görcsölgetett a hasam,harmadik nap mikor elmentem pisilni,a wc papíron halvány rózsaszín vért láttam,azóta görcsöl a hasan,mintha megakarna jönni,és szúrkál.Szerintetek lehet benne baba?

Elég régóta próbálkozunk már vele,és egy hét múlva kellene megjönjie.


2018. júl. 20. 05:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet ebből baba. :)
2018. júl. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy baba, vagy hormon probléma. Esetleg polip, az is elég vérzékeny tud lenni.


1 hét múlva kiderül, addig meg nem lehet megjósolni.

2018. júl. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hormongond.
2018. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet baba. Elég korán érzékeny lettem a szagokra, a nemvárt napján vérezni kezdtem (normal ob megtelt) utána elmúlt. Még aznap délután csináltam tesztet, ami pozitív lett. Nem éltem bele magam. 9 hetes terhes vagyok most.
2018. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,azért nekem is megfordult a fejemben,hogy nemcsak baba lehet ez mögött,de ahogy beszélgettem hugommal is,ő is mesélte,hogy dettó így volt megvolt ijedve ez most mi,lehet valami betegség.Azóta másfél éves a keresztfiam.
2018. júl. 21. 08:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek gratulálok a babához,és köszönöm szépen a válaszokat! :)
2018. júl. 21. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!