Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudhatom milyen érzéken...

Honnan tudhatom milyen érzékenységű egy terhességi teszt ha nincs se leírás, se doboz hozzá? (Külföldről rendeltem)

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Tasakjan mindenkepp rajta kell legyen. Ugh tudom anelkul nem arusithatjak sehol. Foleg nem a neten
2017. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan minek kintről rendelni? Itthon is lehet kapni patikában, drogériákban stb.

Az oldalon, honnan rendelted, ott nézd meg esetleg a termékleírást.

Vagy tegyél fel róla képeket. Hátha vki ismeri.

Mitöbb, várj majd amíg késik...meg még par napot s utána tesztelj. Akkor mind1 lesz h milyen erősségű mert ki fogja mutatni. Azt is ha pozi, azt is ha negatóv.

Sok szerencsét

2017. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10ml/U vagy 25ml/U vagy 50ml/ U ilyesmit keress
2017. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ott a fastest.hu rendelj onnan.. felvan tuntetve az erzekenysege. Es a legolcsobb 95ft
2017. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért rendelek kintről,mert 1000ft ért 30db-ot veszek és teljesen ugyanaz,mint itthon az x-epiles. Viszont most más márkájú érkezett. Ja és tesztelve van jól működik a teszt. Csak annyit olvasok a teszt érzékenységéről,kiváncsi voltam ez milyen lehet. De semmi szám nincs rajta :(
2017. febr. 23. 06:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Mi a neve? Sztem tudok segiteni ha megirod. Kulföldön èlek. Sok tesztet ismerek.
2017. febr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg îrd meg a teszt nevét hátha tudunk segîteni
2017. febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!