Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap múlt el a mensim, és...

Tegnap múlt el a mensim, és lefeküdtem a barátommal (először). Gumit használtunk, nem lyukadt ki, viszont egyszer lecsúszott. Nagy az esélye, hogy terhes lehetek? Főleg így, hogy az nap múlt el a mensi.

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg nincs esélye annak, hogy terhes lehetsz, gyakorlatilag viszont mindig megvan az esély. Menszi után kb. egy hétig nincs olyan pete, ami megtermékenyülne, deee előfordulhat ám, viszont ne jellemző.
2008. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Gyakorlatilag lehetetlen. Az ovuláció után kb 8-9 nappal, preejakulátumból teherbe esni..? Nagy 'szerencse' kéne hozzá.
2008. nov. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Huhh.. hát ez naggyából megnyugtatott :)

Akk ne is szaladjak egyből esemény utáni tabiért nőgyógyászhoz?

2008. nov. 2. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne szaladj sehová sem. Nyugodj meg. 99.9%, hogy nem vagy terhes. Az egy tized százalék pedig mindig benne van a pakliban. Van egy jó közmondás ide: Csak az nem tud teherbe esni, aki nem él szexuális életet. Ezalatt nem azt értem, hogy ne csináld, hanem csak okosan. A gumi továbbra is jó megoldás erre, de próbáljon a méretének megfelelőt vásárolni, és akkor kicsi a lecsúszás esélye. Sok sikert.
2008. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most már mondjuk úgyis mindegy lenne..

De nagyon szépen köszönöm a válaszokat (: Bár a párom jobban izgult, mint én.

Jó ezt a 99,9%-ot látni.

Köszönünk mindent.

2008. nov. 4. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!