Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtt 2 nappal...

Ovuláció előtt 2 nappal voltunk együtt Párommal tegnap.7. Ére nem várom van még igy valaki? Várhatnánk együtt?

Figyelt kérdés

2018. júl. 23. 23:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Ma vagyok a 12. Dpon, és halvány pozit teszteltem. :)

Holnap is tesztelek, ha az jobban fog látszódni fotón, felrakom ide.

Ildi

2018. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
19 es vagyok. Csináltam egy 20 as erősségű tesztet és negatív. Ma van a 13.dpo. Azért valahol mélyen reménykedem, hogy nem jön meg. A teszt dobozára is az van írva, hogy a kimaradt menstruáció első napján mutatja ki. De megcsináltam mert reménykedtem, hogy hátha egy vékony halvány csík lessz. De nem lett :(
2018. aug. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

[link]

13. Dpo. Igaz még nem erős, de ha már a férjem is látja, akkor nagy baj nem lehet. :)

Holnapra vettem egy digitális tesztet.

Kérdező! Veled mi újság?

Ildi

2018. aug. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
8as vagyok, nem bírtam hétfőig, reggel csináltam egy tesztet es pozitív lett :))
2018. aug. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem -bírtam holnapig várni, így megcsináltam most a digi tesztet. Pozi lett így a 13. Dpon.

[link]

A piros masnit még májusban vettem, azóta készülök rárakni erre a tesztre, és odaadni a férjemnek. 1 éve próbálkozunk a tesóval, novemberben jött is, de sajnos missed ab lett. Azóta újra várjuk a csodát, és most úgy látszik sikerült. :')

Remélem ezúttal minden rendben lesz.

Legutóbb 8 hetesen mentem dokihoz, sajnos akkor már nem élt a magzat, ráadásul hematóma is volt a petezsák mellett. Most megyek hamar 5 hetesen, ha legalább hematómát lát azt tudjuk kezelni.

Kedves utolsó. Gratulálok neked, ha minden jól megy ezek szerint áprilisi babánk lesz?

2018. aug. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ildi voltam
2018. aug. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Köszönöm, és neked is gratula :) ha minden jól alakul,igen.
2018. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Sziasztok csajok! Gratulálok nektek!! Én kedden tesztelek ha nem jön meg :D A bal petefeszkem szurkál cicim, érzekeny. A hasam nem. Görcsöl pedig szokott a petefészkem sose fájt mensi előtt már aktus óta 5. Nap érzem. Reménykedem. :) Puszi mindenkinek!
2018. aug. 5. 21:21
 29/29 anonim ***** válasza:
Na, csináltál tesztet? :)
2018. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!