Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódást kísérheti...

A beágyazódást kísérheti tojásfehérjeszerű nyálka az alhasi fájdalmon kívül?

Figyelt kérdés

A lehetőséget megadtuk hogy terhes legyek. De azért ilyen még nem volt, hogy 23.-án, 28-án, és ma ilyen nyálkám van. Betegség kizárva. A hőmérőzés 23-át mutatta peteérésnek. Vagy ma is termékeny vagyok? Szerintem nem valószínű, mert a 21. napon vagyok. Reggel száraz voltam, de most volt petefészek szúrásom is.

Szeretnék babát. Viszont érdekel az, hogy akinek babás, kb. a beágyazódáskor tapasztalt-e ilyet? A nem babásoktól is kérdem, hogy nekik is szokott lenni egy héttel mensi előtt ilyen nyálka? Kifejezetten termékeny nyálkának tűnt, és én ilyet nem tapasztaltam.

Nem kérem senkitől sem hogy megmondja, babás lehetek-e vagy sem:) csak kérdezem, hogy kb. 1 héttel peteérés után mit tapasztalt aki terhes lett, és mit tapasztalt aki nem? Üdv


2007. dec. 1. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen kísérheti. Több babás oldalon is olvashatsz ilyet fórumokban, ill. ez velem is megtörtént. Ennél konkrétabb forrást nem tudok mondani. :-)
2007. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni erősebb váladék a menses előtt egy héttel, és eddig még nem jött össze a baba. Mondjuk én azt is olvastam, hogy általában a peteérést követően erősebben váladékozol, a menses és a peteérés között időszakban pedig vannak a száraz napok.
2007. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!