Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » VaN köztete k olyan aki a...

VaN köztete k olyan aki a tojásfehérjeszerű nyálka nélkül esett teherbe?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy nekem is mostanában lenne a peteérésem érzem is a pocimon,de nincs semmi nyálka..száraz vagyok mint a szahara..ilyen még sosem volt.Hozzáteszem ez az első clostys hónapom,a dokim tegnap előttre jósolta a tüszőrepedést,mondjuk Ő pénteken vizsgált akkor mondta hogy még kb 3-4 nap---Hjaaaaaaaaaaaaaaj...megőrülök már...
2010. aug. 5. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Én speciel spermától estem teherbe. :)

De komolyan, hagyd a francba az egész vizsgálgatást, nézelődést, mindent. Örömmel, felszabadultan, élvezetből szexelj, és ott lesz az a baba, hidd el. ÉN mondhatok Neked ilyet, mert velünk ez történt. 3 év "megőrülök már" után azt mondta letojom. Hőmérő elrak, ovuteszt kidob, pé figyelő ultrahangon nem megjelenik. És hihetetlen, de a következő hónapban ott volt a pozitív teszt. És mindez mondom, 3 év után!

LAZÍTS!!! Ez a legfontosabb!

2010. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azok a legtermékenyebb napok a hónapban, amikor a legeslegjobban kívánod az együttlétet a pároddal.

A szervezeted mindent jelez!

Legalább is én így lettem terhes 2 hónap próba után.

19 hetes km


(az előző hozzászóló nagyon jópofa, nevettem :-D)

2010. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igaza van az előttem szólóknak!!!

tesómék évekig jártak magándokihoz ne tudd meg, mennyiért, megállapították, hogy nem lehet term. úton gyereke, voltak inszemináción 3x, sosem tapadt meg egy embrió sem. aztán lemondtak róla. felvettek egy rakás hitelt, vettek egy családi házat a világ végén meg egy batár nagy kocsit, vállalkozásba kezdtek, és a költözés-cipekedés-felújítás közepette a tesóm elkezdett hányni reggelente:)

lényeg a lényeg, azóta már van egy 5 és egy 3 éves fia, most kislány lesz a 3. novemberben! a la nature!

szóval hagyd a nyálkát a fenébe, szexeljetek és majd lesz eredménye!

2010. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem ennél lightosabba a dolog. 1 év 3 hónapif sosem védekeztünk de nem netem dokihoz,... de kezdtem nagyon aggódni. elmentem orvoshoz aki azt mondta nekem május 15 körül hogy ha nincs baba még 2011 januárjába se mennyek vissza. erre meg is jött doki izsgálata után pár órával. azaz elundult egy uj ciklus. hopppá. aztán nem jött meg:D
2010. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, én pl így estem teherbe az első babámmal.


Egyébként csatlakozom az első válaszolóhoz, nekünk is így sikerült 2 év után :)

2010. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16:35 vok a legfontosabbat legytam bocsi... életembe nem volt tojásfehérjém vagy mim. vagy volt fehér folyás vagy nem. ennyi.
2010. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2,5 évig azon voltam, hogy legyen ciklusom, peteérésem, ovulációs tesztet vettem, már a nemvár előtt terhességi teszt, figyeltem a nyákot, belőttem a peteérés napját, szex, fekvés, gyertyaállás, izébizé...

A babócánk egy padlón lerendezett villám numerából jött össze, készültünk is éppen valahova, úgyhogy pár perc pihegés után irány a zuhany. Ez egy héttel a nyákos folyás után volt... Most már hat hetes apróságom van. :)

2010. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lányomnál nem volt semmilyen folyásom pé-kor.
2010. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

dE JÓ,HOGY írtok:))Köszönöm aranyosak vagytok!

Képzeljétek,görcsöl a hasam.Mensiszerű görcseim vannak..remélem ez jó jel...

2010. aug. 5. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!