Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így lehetséges, hogy terhes...

Így lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

1-2hete történt, hogy inkább az aktus közepén kiszakadt a gumi, de nem volt élvezés. Így is csak 1-2percet lehetett bennem, és utána rögtön elmentem wcre, megmosakodtam, mindent amit lehetett, megtettem. De ez előtt is volt egy ilyen szakadós, ugyan ez, csak akkor meg ennyit sem volt bennem. Az első esemény után megjött, ugyan úgy, mint a második esemény után, és akkor is ugyan olyan volt, mint máskor. Mind a kettőnel menstruáció előtt kb. 2héttel volt, szóval lehetett ideje visszafordulni.

De most hányingerem van nagyon, alapból máskor is van ilyen, mert sok a savam, és ugyan olyan a rosszullétem, mint máskor. Kiváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről?

Mert szerintem én már bemagyarázom magamnak ezeket.


2018. júl. 24. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett ideje visszafordulni? Minek? Hova? :-) és igen, lehetsz ettől terhes
2018. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt a menstruációra értettem, hogy akkor lett volna ideje nem megjönni.:Dd

És kb. mennyi esely van erre?

2018. júl. 24. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhességhez szex kell. Tök mindegy hogy kimostad.... onnan nem tudod... mindegy hogy 2 percet volt bent.... szerintem szexelned sem kéne ..
2018. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, mivel nem régóta élek nemi életet, teljesen normálisnak találom azt, hogy megkérdezem mindezt egy olyan oldalon, ami erre van kitalálva. Ráadásul összeszedetten leírtam a dolgokat, nem arra voltam kiváncsi, hogy szerinted kell -e szexelnem, vagy sem.

De azért köszi a választ.

2018. júl. 24. 11:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Akár lehetsz is terhes.Tesztelj ha attól van hányingered azt ki fogja mutatni a teszt.

Válasszatok megfelelő óvszert vagy valami jobb márkát mert az se egészen normális, hogy állandóan kiszakad és neked kell parázni, hogy terhes vagy e.

Ha nem tervezitek akkor felelősségteljesebben kell védekeznetek.

2018. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm.

2márkát használtunk eddig, valamilyen Durexet, annak már nem tudom a pontos nevét, meg Masculant. Masculanból 2fajtát, és abból az egyik már akkor kivolt szakadva, mikor kivettük a csomagolásból.

2018. júl. 24. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:

A Masculan az átlagon aluli méretre való,nem csoda,hogy kiszakad.

Most akkor 1 vagy 2 hete történt?Ha 2 hete,akkor csinálhatsz tesztet,de én gyakorlatilag kizártnak találom,hogy teherbe estél.

2018. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Inkább 2hét fele nyúlik. Sőt..

Akkor már mindent értek

Ezt a Masculanos dolgot nem tudtuk, koszonom a valaszod:)

2018. júl. 24. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Masculan nekunk is mindig szakadt, barmit csinaltunk. Ne vegyetek olyat. Volt hogy harmat egymas utan felhuztunk es mind a 3 abban a pillanatban vegig szakadt. Akkor ki is dobtam az egesz dobozzal inkabb. A rossmann sajat markas, asszem preventino, egesz jo
2018. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!