Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebbe a ciklusba nem volt...

Ebbe a ciklusba nem volt ovulációm, de akkor így mikor jön meg?

Figyelt kérdés
33.napon vagyok, teszt negatív, mensi elötti tünetek vannak napok óta, mégse jön meg. Hőm fel se ment ahogy szokott ovu után, gondolom ebben a ciklusban elmaradt vagy esetleg még ezután is lehet? 30-31 napos a ciklusom, 16.nap körüli ovuval.

2018. júl. 24. 13:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Reggeli hőm végig 36,3-36,5. Ovu után 36,8-37 között van, kisfiammal is 37 volt mikor terhes lettem, úgyhogy tuti elmaradt most az ovu, pedig szurkált a petefészkemnél középidőben.
2018. júl. 24. 13:04
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet simán hosszabb lesz a ciklusod.Nekünk a babánk 38.dik ciklusnapon fogant.Még az orvos se hitte el először.
2018. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mikor nem volt 45 napra jött meg, és 8 napig tartott. Ettől függetlenül neked előbb megjöhet, én előtte 2 hétig szendvedtem a mensi előtti tünetektől.
2018. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!