Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestant szedek 12. Napja...

Utrogestant szedek 12. Napja viszont ovulácio után 4. nappal elkezdtem görcsölni, ugy mintha meg akarna jönni. Minden nap kb 10x rohanok a wc re mert azt hiszem megjön, de semmi. Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap teszteltem negatív lett. A mensi csak

2 nap múlva lenne még esedékes, de lehet hogy az utrogestan nem engedi megjönni a mensit es ettől van ez a nagyon erős görcsölés? Volt valami hasonló cipőben? Kérlek, írjatok! Koszonom



2018. júl. 24. 19:52
 1/4 piroska és a farkas ***** válasza:
Nekem mikor babát vártam, akkor is ùgy fájt a hasam, mintha meg akarna jönni.Lehet, h Nálad nincs, de a helyedben a számìtott mensi napjáig mindenképpen szedném az utròt, és csak akkor hagynám el, ha aznap is negatìv a teszt.
2018. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De ugye BIZTOSAN a tuszorepedes utan kezded szedni?

Ha elotte kezded , akkor az a ciklus garantáltan kuka...

Meg se reped a tuszo.

2018. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszod. Egy évvel ezelőtt nekem is ugyanígy fajt a hasam, amikor babát vártam, csak sajnos nem maradt velünk.. :(. Akkor is a mensi napján teszteltem délután pozitív.

Igazából nem tudom,h az utrogestan okozhat e ilyen görcsöket már egy hete ?

2018. júl. 24. 22:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ultrahanggal figyeljük a peteerest illetve a tuszőrepedest is.. szóval pontosan tudom,h melyik nap volt. Es csak ezután kezdtem el szedni.
2018. júl. 24. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!