Ez megtortenhet?

Figyelt kérdés
Baratnom “ellopta” az ovszert a pasijatol hogy terhes legyen! Azt mondta este eltette reggel magaba juttatta! Igy is kepes valaki teherbe esni??? Soha nem hallottam ilyet. Raadasul en mondtam neki az ovszerek spermaolovel vannak bevonva de szerinte ez nem igaz!!!

2018. júl. 24. 23:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miii?? Ezt nem értem
2018. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ovszerbol a spermat magaba juttatta....
2018. júl. 24. 23:33
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Kizárt. A levegőn pár mp. alatt elpusztulnak.
2018. júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu kerdes. Az az igazsag en 26 eves vagyok , parommal szeretnenk babat. Hugom 19 eves es van pasija. Fejebe vette mi lenne ha egyutt lennenk terhesek. Baratja viszont nem akar meg babat es en se akarom hogy mar terhes legyen. Szuleinknek hiaba szolok!!! Ha teherbeesik igy akkor nem tehetek semmit! Nem kiskoru.... Eszem megall!!!!!!!
2018. júl. 24. 23:36
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Most akkor barátnőd vagy húgod?
2018. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hugom.... de olyan gaz nem akartam ezt igy kiirni...... neten azt irjak tobb napig eletkepesek...
2018. júl. 25. 00:03
 7/17 Duenna ***** válasza:
76%
Több napig életképesek, de csak a hüvelyben. Az óvszerben elpusztulnak az hím ivarsejtek, mert levegőre kerülnek, és az óvszer is be van vonva olyan szerrel, ami megöli az ivarsejteket. Tehát ezzel a módszerrel nem lesz terhes senki.
2018. júl. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, ez kizárólag az én véleményem, de úgy gondolom, amíg ennyire nem vagy tisztában a fogantatás/megtermékenyítés alapvető követelményeivel, meg úgy en bloc avval, miként is készül a gyerek, neked sem kéne még családalapításon gondolkodni. Azért 26 évesen ne legyen már mindez akkora balladai homály, mint egy kisiskolásnál, könyörgöm. Azt írod:"este eltette reggel magaba juttatta". Komolyan megfordult a fejedben, hogyha a bekötött gumiban valamilyen isteni csoda folytán túléltek a hímivarsejtek, akkor azok ott órákig lébecolnak, amíg magába tömi, estétől reggelig vígan éldegélnek? Ennyire -már megbocsáss- ostobák vagytok mindketten? Eleve spermiciddel bevont, ha azonmód magába fecskendezi is a nullához konvergál az esélye, hogy sikerülne, no de hogy még vakációztatja is a janikat a spermaölővel bevont gumiban, az már végképp a fogom a fejemet kategória. Nem kell nektek még gyerek. A húgod maga is az, te meg szörnyen tájékozatlan és éretlen vagy, ha ilyen kérdések egyáltalán fölmerülnek benned ennyi idősen, miközben éppen babát terveztek.
2018. júl. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Még annyival kiegészítem, hogy amikor otthonról visznek spermamintát, (andrológiára teszem azt), avval is be kell érni maximum egy óra alatt és steril edényben szállítják test-hőmérsékleten.
2018. júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
8#al teljes mértékben egyetertek, mindent leírt.
2018. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!