Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha becsukom a szobam ajtóját...

Ha becsukom a szobam ajtóját es az ablak sincs nyitva es ugy alszom akkor az megtortenhet hogy ejszaka elfogy a levego es megfulladok?

Figyelt kérdés
egy igencsak nagy tagas szobarol van szo.

2017. aug. 23. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem történhet meg.
2017. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Kedves első..tudod hányan fulladnak meg évente azért mert csukott ajtónál alszanak? Szóval egy kicsit több együttérzést..
2017. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés, nem valószínű, hogy megfulladsz, de felébredhetsz arra, hogy áporodott elhasználódott a levegő, főleg, ha új nyílászárók vannak beépítve, ami nem szellőzik. Nálunk, régi fa nyílászárók vannak, elég szellős a ház, de így is nyitott ajtónál alszom, úgy hogy a mellettem lévő konyha ablaka nyitva van. Máshogy nem is tudnék aludni. Szellőztess egy fél órát, mielőtt lefekszel.
2017. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Légmentesen nem zárnak a legjobb nyílászárók sem, a belső ajtók pedig pláne nem. De fülledt, kellemetlen lehet a levegő reggelre.
2017. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Csak akkor ha a réseket betömöd gondosan valami tömítő, szigetelővel a kulcslyukat is, egy nagy szoba esetében az a levegő szerintem több napra is elegendő
2017. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igencsak nagy tágas szobám van nekem is, egyszer sem fogyott el a levegőm.
2017. aug. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem félszobában sem, pedig tiniként allergiás lettem volna a nyitott szobaajtóra és zajos helyen lakunk, zajban pedig nem tudok aludni.

Reggel ki kell szellőztetni, kitárni normál módon minden ablakszárnyat, ennyi.

2017. aug. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"tudod hányan fulladnak meg évente azért mert csukott ajtónál alszanak?"


Nagyjából 0 ember fullad meg pusztán ezért. Általános ok a szén-monoxid mérgezés, de ott sem a bezártság okozza a gondot hanem a rossz tüzelő berendezések.

2017. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most mindenki komolyan vette a válaszom? Istenem...
2017. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!